امروز جمعه 31 شهریور 1396 ساعت 17:05:02

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 134018 -تاریخ انتشار : جمعه 03 دی 1395 -ساعت : 09:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن

«ماه و پلنگ» را از طریق سایت «موسیقی ایرانیان» آنلاین بشنوید و دانلود کنید

«ماه و پلنگ» را از طریق سایت «موسیقی ایرانیان» آنلاین بشنوید و دانلود کنیدصدای «وحید تاج» در سریال «ماه و پلنگ» پخش شد

مازندمجلس:قطعه «ماه و پلنگ» با صدای «وحید تاج» به‌عنوان قطعه میانی سریالی با همین نام منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفت.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، تیتراژ سریال «ماه و پلنگ» قرار بود از میان راه تغییر کند و با صدای «وحید تاج» خواننده اصیل موسیقی ایرانی همراه شود اما به دلایلی این مهم میسر نشد و از آنجایی‌که انتخاب شعری از زنده‌یاد حسین منزوی و آهنگسازی حسین فاضل برای این تیتراژ بهترین انتخاب بود، عوامل سریال تصمیم به انتشار این آهنگ به‌عنوان قطعه میانی سریال در آخرین قسمت گرفتند و نهایتاً این همکاری به پخش قطعه «ماه و پلنگ» با صدای وحید تاج به‌عنوان آهنگ میانی در آخرین قسمت سریال ختم شد.

آخرین قسمت سریال «ماه و پلنگ» به کارگردانی احمد امینی و تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب شب ۱ دی‌ماه ۱۳۹۵ روی آنتن شبکه سوم سیما رفت و وحید تاج قطعه‌ی «ماه و پلنگ» را به آهنگسازی «حسین فاضل» با شعری از زنده‌یاد حسین منزوی برای قطعه میانی این سریال خواند.

در ادامه می‌توانید قطعه «ماه و پلنگ» را با اجازه صاحب اثر از طریق سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» آنلاین بشنوید و دانلود کنید.

+دانلود قطعه «ماه و پلنگ» با صدای «وحید تاج» 

آنلاین بشنوید:


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پلنگ» - سریال - «وحید - «موسیقی - دانلود - بشنوید - آنلاین - میانی - به‌عنوان - ایرانیان» - آهنگسازی - منزوی - تیتراژ - تحلیلی - زنده‌یاد -

نظر شما در مورد : «ماه و پلنگ» را از طریق سایت «موسیقی ایرانیان» آنلاین بشنوید و دانلود کنیدصدای «وحید تاج» در سریال «ماه و پلنگ» پخش شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها