امروز جمعه 31 شهریور 1396 ساعت 17:02:58

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 134120 -تاریخ انتشار : جمعه 03 دی 1395 -ساعت : 14:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن

گروه «موغام» به روی صحنه رفت

گروه «موغام» به روی صحنه رفتتولد «ارسلان کامکار» در شب موسیقی آذربایجان

مازندمجلس:شب موسیقی آذربایجان شب گذشته با برگزاری جشن تولد «ارسلان کامکار» همراه بود.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، ارکستر سمفونیک البرز در راستای سیاستهای اجرایی اش که پرداختن به آثار آهنگسازان ایرانی و خارجی است اینبار با حضور گروه موغام آذربایجان کنسرتی را با اختصاص به آثار آهنگسازان آذری در قالب شب موسیقی آذربایجان برگزار کرد.

در این کنسرت که شب گذشته در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد، ارکستر سمفونیک البرز به رهبری یاشار شادپور (رهبر مهمان) و گروه موغام به خوانندگی ناصر عطاپور قطعاتی از آهنگسازانی چون اوئیز حاجی بیگف؛ فیکرت امیراف؛جهانگیر جهانگیراف؛ سعید رستم اف؛ علی سلیمی و … را اجرا کردند.

با توجه به همزمانی این اجرا و تولد ارسلان کامکار نوازنده برجسته ویلن ارکستر سمفونیک البرز؛ در حاشیه این اجرا جشن تولدی برای این نوازنده و آهنگساز با حضور اعضای ارکستر برگزار شد.

در شب موسیقی آذربایجان هنرمندان آذربایجانی مانند اوختای شادی (نوازنده تار و مایستر گروه)، افشین علوی (نوازنده کمانچه)، آرش آذر (نوازنده بالابان)، ائلوین سادات (نوازنده ناقارا)، ارکستر البرز را با مایستری همایون رحیمیان همراهی کردند.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نوازنده - آذربایجان - ارکستر - موسیقی - البرز - برگزار - سمفونیک - کامکار» - «ارسلان - موغام - آهنگسازان - گذشته - «موغام» -

مطالب مرتبط با : گروه «موغام» به روی صحنه رفتتولد «ارسلان کامکار» در شب موسیقی آذربایجان
نظر شما در مورد : گروه «موغام» به روی صحنه رفتتولد «ارسلان کامکار» در شب موسیقی آذربایجان

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها