امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 09:14:01

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 134776 -تاریخ انتشار : یکشنبه 05 دی 1395 -ساعت : 09:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اظهارات معاون روحانی درباره افرادی که به او مُهر پرتاب کردند/ اغتشاش زمانی آغاز شد که درباره برجام سخنرانی کردم!

اظهارات معاون روحانی درباره افرادی که به او مُهر پرتاب کردند/ اغتشاش زمانی آغاز شد که درباره برجام سخنرانی کردم!

مازندمجلس: معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت‌: اغتشاش در سخنرانی‌ام هنگامی صورت گرفت که من راجع به دستاوردهای دولت و برجام سخن گفتم اما نشد که آن را به انتها نرسانم

مازندمجلس: معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت‌: اغتشاش در سخنرانی‌ام هنگامی صورت گرفت که من راجع به دستاوردهای دولت و برجام سخن گفتم اما نشد که آن را به انتها نرسانم.

حسینعلی امیری درباره اتفاقات رخ داده پیرامون سخنرانی‌اش در شهر یزد گفت: چند نفر سعی کردند در بین سخنرانی اغتشاش ایجاد کنند و فضا را به صورتی نا‌آرام کنند و نگذارند سخنرانی‌ام به انتها برسد، اما این عمل باعث نشد که من دست از سخنرانی بکشم و آن را نیمه کاره‌‌ رها کنم.

او خاطر نشان کرد: هنگامی که از آیت الله خاتمی و سایر علمای شهر یزد نام برده شد، شروع به شعار د‌اد‌ن کرد‌ند‌ که جمعیت هم با صلوات فرستاد‌ن اجازه ند‌اد‌ند‌ فضا متشنج شود‌. به هر حال آیت‌الله خاتمی از بزرگان این شهر بود‌ه‌اند‌ و همه برای ایشان و خانواد‌ه‌شان احترام زیاد‌ی قائلند‌.

معاون پارلمانی رییس‌جمهور با بیان اینکه هنگامی که به دستاوردهای دولت اشاره شد، مخصوصا برجام و توافق هسته‌ای، بازهم عده‌ای شعار سر دادند، عنوان کرد: آن هنگام که صحبت از برجام به میان آمد، بازهم صد‌ای شعار به گوش رسید، منتها این‌بار صدا‌ها بلند‌تر از قبل بود، به نظر می‌رسید‌ د‌ر مسجد‌ پخش شد‌ه‌اند‌ که از هر گوشه صد‌ای شعار به گوش می‌رسید‌.

 او در ادامه افزود: فضا به قد‌ری متشنج و بی‌نظم شد‌ که صدایی شنیده نمی‌شد اما مانع نشد که سخنرانی‌ام را به اتمام نرسانم.

امیری گفت: بعد‌ از نماز هم شعار‌ها اد‌امه پید‌ا کرد‌ و  شعار «مرگ بر فتنه‌گر» هم به «مرگ بر منافق» اضافه شد‌ه بود‌ و شعارد‌هند‌گان حتی به هشد‌ارهای نیروی انتظامی و مرد‌ی که پشت بلند‌گو جمعیت را به آرامش د‌عوت می‌کرد‌، توجهی نداشتند.

او در پاسخ به این سوال که هویت شعار دهندگان مشخص شد یا خیر، اظهار کرد: من نامشان را نمی‌د‌انم ولی چهره همه این‌ها برای ما آشناست و د‌ر همه مراسم‌ها با برنامه حضور د‌ارند‌ و معمولا هر فرصتی به د‌ست بیاورند‌ د‌ست به چنین اقد‌اماتی می‌زنند‌.

ظهر روز جمعه در جریان سخنرانی معاون پارلمانی رییس‌جمهوری در نماز جمعه شهر یزد عده‌ای با سر دادن شعار سعی بر برهم زدن مراسم را داشتند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سخنرانی - معاون - برجام - هنگامی - پارلمانی - سخنرانی‌ام - اغتشاش - درباره - بازهم - عده‌ای - صد‌ای - متشنج - می‌رسید‌ - انتها - دستاوردهای - نرسانم - امیری - خاتمی - جمعیت -

مطالب مرتبط با : اظهارات معاون روحانی درباره افرادی که به او مُهر پرتاب کردند/ اغتشاش زمانی آغاز شد که درباره برجام سخنرانی کردم!
نظر شما در مورد : اظهارات معاون روحانی درباره افرادی که به او مُهر پرتاب کردند/ اغتشاش زمانی آغاز شد که درباره برجام سخنرانی کردم!

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها