مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 134779 -تاریخ انتشار : یکشنبه 05 دی 1395 -ساعت : 09:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مطهری: پیروان ادیان الهی نظام ارباب و رعیتی را منسوخ کنند

مطهری: پیروان ادیان الهی نظام ارباب و رعیتی را منسوخ کنند

مازندمجلس: علی مطهری با انتشار مطلبی به مناسبت سالروز میلاد حضرت مسیح، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: سالروز میلاد عیسی مسیح (ع) را که بشارت دهنده‌ی پیامبر اسلام (ص) بود به همه‌ی مسیحیان خصوصا ارامنه ایران تبریک می‌گویم

مازندمجلس: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اقدامات داعش به نام اسلام، اقدامات برخی حکام غربی به نام مسیح و همچنین اقدامات صهیونیست‌ها در سرزمین فلسطین به نام دین یهود را مایه شرمساری پیروان راستین این سه دین عنوان کرد.

علی مطهری با انتشار مطلبی به مناسبت سالروز میلاد حضرت مسیح، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: سالروز میلاد عیسی مسیح (ع) را که بشارت دهنده‌ی پیامبر اسلام (ص) بود به همه‌ی مسیحیان خصوصا ارامنه ایران تبریک می‌گویم.

آنچه که امروز داعش به نام اسلام انجام می‌دهد و برخی حکام غربی به نام مسیح انجام می‌دهند و صهیونیست‌ها در سرزمین اسلامی فلسطین به نام دین یهود انجام می‌دهند، مایه‌ی شرمساری پیروان راستین این سه دین بزرگ جهان است و باید این ادیان الهی را از دست این مدعیان دروغین و منافق نجات داد.

عصر ما را به درستی  عصر نفاق نامیده‌اند، عصری که بیش از هر زمان دیگری در آن از صلح و دوستی و آزادی مذهب دم می‌زنند و علیه این ارزش‌ها عمل می‌کنند. باید پیروان این ادیان الهی همانطور که قرآن فرموده است، حول کلمه توحید گرد هم آیند و جز خدای یگانه را پرستش نکنند و نظام ارباب و رعیتی را میان انسان‌ها و ملت‌ها منسوخ نموده به سوی جامعه واحد جهانی حرکت نمایند.


منبع : الف


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پیروان - ادیان - اقدامات - راستین - شرمساری - سالروز - میلاد - اسلام - فلسطین - سرزمین - منسوخ - رعیتی - اسلامی - مطهری - صهیونیست‌ها - ارباب -

مطالب مرتبط با : مطهری: پیروان ادیان الهی نظام ارباب و رعیتی را منسوخ کنند
نظر شما در مورد : مطهری: پیروان ادیان الهی نظام ارباب و رعیتی را منسوخ کنند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها