امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 18:07:33

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 135255 -تاریخ انتشار : دوشنبه 06 دی 1395 -ساعت : 10:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن
قرارداد 927 میلیون دلاری مایکروسافت با وزارت دفاع آمریکا

قرارداد 927 میلیون دلاری مایکروسافت با وزارت دفاع آمریکا

مازندمجلس: وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا قراردادی را به ارزش 927 میلیون دلار با شرکت مایکروسافت به امضا رسانده که موضوع آن ارائه خدمات پشتیبانی فنی تا 5 سال آینده است.
مازندمجلس: به نقل از زددی نت، بر اساس این قرارداد آژانس سیستم های اطلاعات دفاعی وزارت دفاع آمریکا خدمات متنوعی را از مایکروسافت دریافت می کند. این شرکت همچنین به طرف مقابل خدمات مشاوره ارائه خواهد داد که موضوعاتی همچون خدمات نرم افزاری و کنترل کیفیت منابع و کدهای منبع را در برمی گیرد.

همچنین مایکروسافت بر طبق این قرارداد موظف به برطرف کردن مشکلات نرم افزاری و نقص های سیستمی خواهد بود. وزارت دفاع آمریکا بر اساس این قرارداد می تواند به کدهای منبع مایکروسافت دسترسی پیدا کند.

اگر چه محل اجرای این قرارداد داخل خاک آمریکاست، اما ممکن است دامنه اجرای آن به برخی کشورهای دیگر در خارج از خاک ایالات متحده کشیده شود.

وزارت دفاع آمریکا در حال برنامه ریزی برای نصب چهار میلیون نسخه از ویندوز 10 بر روی رایانه های مورد استفاده خود و مهاجرت به این سیستم عامل تا ژانویه سال 2017 است و همچنین قصد دارد سرمایه گذاری گسترده ای برای ارتقای امنیت سایبری خود به عمل آورد.

آ


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قرارداد - وزارت - آمریکا - مایکروسافت - همچنین - خدمات - اجرای - افزاری - کدهای - اطلاعات - میلیون - سیستم -

نظر شما در مورد : قرارداد 927 میلیون دلاری مایکروسافت با وزارت دفاع آمریکا

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها