امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 18:07:39

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 135944 -تاریخ انتشار : سه شنبه 07 دی 1395 -ساعت : 16:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فراخوان حضور شرکت‌های فناوری ایرانی در نمایشگاه سبیت آلمان

سازمان نظام صنفی رایانه ای اعلام کرد

فراخوان حضور شرکت‌های فناوری ایرانی در نمایشگاه سبیت آلمان

مازندمجلس: سازمان نظام صنفی رایانه ای از اعضای صنف فناوری اطلاعات دعوت کرد تا آمادگی خود را برای حضور در پاویون ایران در نمایشگاه «سبیت ۲۰۱۷ هانوفر آلمان» اعلام کنند.
مازندمجلس:به گزارش خبرگزاری فارس، سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران اعلام کرد: نمایشگاه سبیت آلمان به عنوان بزرگ ترین و معتبرترین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر جهان قرار است از 20 الی 24 مارس 2017 (30 اسفند 1395 تا چهارم فروردین 1396) در شهر هانوفر برگزار شود.

پیرو انعقاد تفاهم نامه رسمی میان سازمان نظام صنفی رایانه ای با مدیران نمایشگاه سبیت آلمان و تحکیم و توسعه این روابط درنمایشگاه الکامپ 2016 ، سازمان نظام صنفی رایانه ای قصد دارد درقالب یک پاویون واحد و شایسته، توانمندی شرکت های ایرانی در حوزه ICT را در نمایشگاه بین المللی سبیت هانوفر آلمان 2017 عرضه کند.

براین اساس با توجه به تفاهم صورت گرفته و برای تسهیل فرآیند حضور شرکت های پاویون ایران درCeBIT2017 تحت نظارت سازمان نظام صنفی رایانه ای، از تمام شرکت های عضو این سازمان دعوت شده در صورت تمایل، آمادگی اولیه خود را برای حضور در این پاویون اعلام کنند تا پس از ثبت نام اولیه سایر مراتب پیگیری شود.

آ


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رایانه - نمایشگاه - آلمان - پاویون - اعلام - تفاهم - اولیه - هانوفر - المللی - ایرانی -

نظر شما در مورد : فراخوان حضور شرکت‌های فناوری ایرانی در نمایشگاه سبیت آلمان

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها