امروز جمعه 31 شهریور 1396 ساعت 17:05:12

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 136162 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 دی 1395 -ساعت : 09:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

۱۶ دی ماه سال جاری

۱۶ دی ماه سال جاری«همایون شجریان» در بوشهر «هوای گریه» سر می‌دهد

مازندمجلس:«همایون شجریان» خوانندهٔ مطرح موسیقی ایرانی، در ادامهٔ تور کنسرت‌هایش و به همت مؤسسهٔ «سرایش مهر لیان»، در استان «بوشهر» بروی صحنه می‌رود.

«حسین لاله رخ» تهیه کننده کنسرت همایون شجریان در بوشهر و مدیر سرایش مهر لیان، با اعلام این خبر، گفت: «همایون شجریان به همراه گروه موسیقی «سیاوش» در ادامهٔ برگزاری تور کنسرت «هوای گریه» و طبق برنامه ریزی‌های قبلی در تاریخ ۱۶ دی ماه، در استان بوشهر و شهر «برازجان» به اجرای کنسرت می‌پردازد، ناگفته نماند این اجرا بالاخره پس از دو سال پیگیری و مکاتبات با آقای محمد حسین توتونچیان مدیر برنامهٔ محترم همایون شجریان و همکاری ادارهٔ کل فرهنگ و ارشاد استان بوشهر، این کنسرت در بهترین فصل آب و هوایی این خطه برگزار خواهد شد.»

وی در ادامه صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: «این کنسرت بنا بود قبل از اجرای «محسن یگانه»، «آوای موج» و «علی عبد المالکی» در زمستان ۹۴ برگزار شود که متاسفانه هماهنگی‌ها در آن زمان به نتیجه نرسید. و اکنون پس از همکاری ارگانهای ذیربط و مردم هنر دوست شهرستان دشتستان، این کنسرت طی روز ۱۶ دی ماه در سالن ۱۲۰۰ نفری «هلال احمر» شهر برازجان برگزار خواهد شد. خرید بلیط این کنسرت نیز از هم اکنون از طریق سایت ایران کنسرت امکان پذیر است.»

شایان ذکر است که مؤسسهٔ «سرایش مهر لیان» با برگزاری ۸ کنسرت در بوشهر، فعال‌ترین مؤسسهٔ برگزار کنندهٔ این استان در سال ۹۵ بوده است.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کنسرت - برگزار - استان - مؤسسهٔ - شجریان - بوشهر - برگزاری - اجرای - بوشهر، - اکنون - همکاری - «هوای - موسیقی - «همایون - ادامهٔ - «سرایش - گریه» - شجریان» - همایون -

نظر شما در مورد : ۱۶ دی ماه سال جاری«همایون شجریان» در بوشهر «هوای گریه» سر می‌دهد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها