امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 18:07:45

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 136355 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 دی 1395 -ساعت : 16:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
قرارداد رومینگ ملی موبایل رسمی شد/ شفاف شدن هزینه بین اپراتوری

با امضای مدیران 3 اپراتور

قرارداد رومینگ ملی موبایل رسمی شد/ شفاف شدن هزینه بین اپراتوری

مازندمجلس: قرارداد رسمی رومینگ ملی همراه اول با اپراتورهای دوم و سوم تلفن همراه، به امضاء رسید.
مازندمجلس:به گزارش خبرگزاری فارس، همراه اول اعلام کرد: در مراسمی، قرارداد رسمی رومینگ ملی همراه اول با اپراتورهای دوم و سوم تلفن همراه، به امضاء رسید.

در این مراسم که با حضور رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و مدیران عامل اپراتورهای تلفن همراه کشور برگزار شد، قرارداد رسمی رومینگ ملی بین شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) با شرکت­های خدمات ارتباطی ایرانسل و خدمات ارتباطی رایتل امضاء شد.

بر اساس این قرارداد، مشترکین اپراتورهای مذکور می‌توانند در صورت نبود امکان ارتباط توسط اپراتور مبداء، از شبکه اپراتور طرف قرارداد استفاده کنند.

پیش از این، در خرداد ماه سال 93 طی مراسمی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از این پروژه ملی رونمایی شده بود اما به دلیل شفاف نبودن هزینه بین اپراتوری استفاده از خدمات رومینگ ملی، قرارداد رسمی میان اپراتورها به امضا نرسید.

هم اکنون روزانه حدود یک میلیون نفر از مشترکان اپراتورهای دوم و سوم با طرح رومینگ ملی، از شبکه همراه اول استفاده می کنند.

ب


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رومینگ - قرارداد - همراه - اپراتورهای - اپراتور - ارتباطات - استفاده - خدمات - ارتباطی - امضاء - اپراتوری - مدیران - هزینه -

نظر شما در مورد : قرارداد رومینگ ملی موبایل رسمی شد/ شفاف شدن هزینه بین اپراتوری

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها