امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 18:07:26

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 137093 -تاریخ انتشار : شنبه 11 دی 1395 -ساعت : 09:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
احتمال افزوده شدن دکمه ویرایش به توییتر

تازه‌های وب و اینترنت

احتمال افزوده شدن دکمه ویرایش به توییتر

مازندمجلس: جک دورسی مدیر عامل توییتر از کاربران پرسیده که این شرکت برای ارتقا و افزایش خلاقیت در سال 2017 چه می تواند بکند و ظاهرا پاسخ های کاربران وی را به فکر افزودن دکمه ویرایش به توییتر انداخته است.
مازندمجلس:به گزارش فارس به نقل از ری کد، در میان انبوه پاسخ هایی که توسط کاربران توییتر برای جک دورسی مدیر عامل این شرکت ارسال شده این پاسخ بیش از بقیه پاسخ ها به چشم می خورد: افزودن دکمه ویرایش برای توییت ها.

اما کاربران پیشنهادات دیگری هم داشته اند. از جمله این پیشنهادات می توان به اضافه کردن دکمه بوکمارک و ارتقای امنیت و تسهیل ارسال گزارش در مورد مزاحمت ها اشاره کرد.

به دنبال ارسال پیشنهادات یاد شده دورسی گفته که توییتر در حال بررسی تمامی پیشنهادات ارائه شده و از جمله پیشنهاد مربوط به ویرایش توییت هاست.

دورسی حتی در مورد نحوه اضافه شدن دکمه ویرایش به توییتر هم پیشنهاداتی داده است. از جمله اینکه برای این کار 5 دقیقه فرصت در نظر گرفته شود یا کاربران بتوانند هر زمان که تمایل داشتند عمل ویرایش را انجام دهند.

دورسی افزوده است: ما خیلی زیاد به این موضوع فکر می کنیم. با این حال وی وعده ای برای عملی کردن این پیشنهاد نداده است. زیرا بیم دارد که برخی کاربران بخواهند بعد از گذشت مدت زمان طولانی محتوای متون ارسالی را تغییر دهند.

آ


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ویرایش - پیشنهادات - کاربران - دورسی - توییتر - ارسال - اضافه - پیشنهاد - توییت - افزوده - گزارش -

نظر شما در مورد : احتمال افزوده شدن دکمه ویرایش به توییتر

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها