امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 18:09:03

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 137110 -تاریخ انتشار : شنبه 11 دی 1395 -ساعت : 10:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ارسال پیام از طریق آیفون می‌تواند این گوشی را از کار بیندازد

دنیای موبایل و کامپیوتر

ارسال پیام از طریق آیفون می‌تواند این گوشی را از کار بیندازد

مازندمجلس: در بهار سال 2015 مشخص شد ارسال پیامی خاص از طریق آیفون که حاوی کاراکترهای مشخصی باشد می تواند منجر به از کارافتادن و اختلال در این گوشی شود. حالا مجددا مشکل مشابهی برای کاربران این گوشی ایجاد شده است.
مازندمجلس: به نقل از اسلش گیر، اگر چه اپل در سال گذشته برای حل مشکل مذکور یک وصله نرم افزاری عرضه کرد، اما برای حل مشکل جدید هنوز دست به کار نشده است.

کارشناسان هشدار می دهند ارسال پیام از طریق برنامه Messages آیفون می تواند تمامی مدل های این گوشی که از سیستم عامل iOS 10 به پایین استفاده می کنند را دچار اختلال کند.

این بار خود پیام ارسالی از طریق آیفون نیست که باعث قفل شدن گوشی یاد شده می گردد، بلکه فایل ضمیمه پیام متنی است که این خسارت را به بار می آورد. تلاش برای بازکردن فایل ضمیمه مذکور نتیجه ای جز قفل شدن گوشی به همراه نخواهد داشت. کاربران برای حل این مشکل باید برنامه پیام رسان آیفون را به طور اجباری ببندند.

فایل ضمیمه ای که باعث وقوع این مشکل در آیفون می شود یک فایل بسیار بزرگ و حاوی انبوهی از فهرست های تماس است. اپل اظهار امیدواری کرده که بتواند در آینده نزدیک مشکل یاد شده را برطرف کند.

آ


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آیفون - ضمیمه - برنامه - مذکور - ارسال -

نظر شما در مورد : ارسال پیام از طریق آیفون می‌تواند این گوشی را از کار بیندازد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها