مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 137227 -تاریخ انتشار : شنبه 11 دی 1395 -ساعت : 13:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اصولگرایان چون می خواهند جانشین روحانی شوند، دائم نتایج مثبت برجام را نفی می کنند

غرضی:

اصولگرایان چون می خواهند جانشین روحانی شوند، دائم نتایج مثبت برجام را نفی می کنند

مازندمجلس: غرضی همچنین در واکنش به سئوالی در مورد تمکین پایداری به ائتلاف احتمالی گفت: انها هم جزو همین عزیزان هستند، این عزیزان در میان اصولگرا در یک مجموعه ای هستند که نظرات مختلف دارند ولی هنوز به یک جمع بندی نرسیده اند

مازندمجلس: سید محمد غرضی در مورد طرح کاندیداتوری برخی افراد از جمله قالیباف و جلیلی گفت: اینکه هر روز یک کاندیدا مطرح می شوند نشان دهنده ان است که به نتیجه نرسیده اند.
این کاندیدای انتخابات 92 در پاسخ به سئوالی در مورد وحدت اصولگرایان ادامه داد: براساس اخبار هرکدام از گروه های اصولگرا از کسی پشتیبانی می کند،باید یک مقداری حوصله به خرج داد.
وی در پاسخ به این پرسش که جامعه مدرسین و جامعه روحانیت می توانند نقش ریش سفیدی شان را در این انتخابات بازی کنند و اصولگرایان را به وحدت برسانند؟ تاکید کرد: امیدوارم بتوانند ولی در گذشته که نتوانستند.
غرضی همچنین در واکنش به سئوالی در مورد تمکین پایداری به ائتلاف احتمالی گفت: انها هم جزو همین عزیزان هستند، این عزیزان در میان اصولگرا در یک مجموعه ای هستند که نظرات مختلف دارند ولی هنوز به یک جمع بندی نرسیده اند.
این فعال سیاسی در مورد امکان اجرای استراتژی تعدد کاندیدا برای شکستن رای روحانی گفت: به نظر نمی اید مفاهیم سال 92 را بتوانند به سال 96 منتقل کنند. سال 96 خیلی متفاوت از سال 92 است.
غرضی درباره انتقادات تشدید شده اصولگرایان از دولت و برجام تاکید کرد: می خواهند جانشین اقای روحانی بشوند و دایم نتایج مثبت را برجام نفی می کنند. نتایج منفی را هم به رخ می کشند و مردم وقتی می بینند یک کسی می خواهد جانشین کس دیگر بشود حرف هایش را خیلی جدی نمی گیرند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اصولگرایان - برجام - روحانی - نتایج - جانشین - جامعه - تاکید - بتوانند - اصولگرا - عزیزان - نرسیده - خواهند - کاندیدا - انتخابات - سئوالی -

مطالب مرتبط با : اصولگرایان چون می خواهند جانشین روحانی شوند، دائم نتایج مثبت برجام را نفی می کنند
نظر شما در مورد : اصولگرایان چون می خواهند جانشین روحانی شوند، دائم نتایج مثبت برجام را نفی می کنند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها