امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 07:26:25

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 138548 -تاریخ انتشار : سه شنبه 14 دی 1395 -ساعت : 14:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
با عنوان «لطف ساز» طی تاریخ  ۱۷ دی ماهمراسم نکوداشت هفتادمین زادروز استاد محمدرضا لطفی برگزار می‌شود

با عنوان «لطف ساز» طی تاریخ ۱۷ دی ماه

با عنوان «لطف ساز» طی تاریخ ۱۷ دی ماهمراسم نکوداشت هفتادمین زادروز استاد محمدرضا لطفی برگزار می‌شود

مازندمجلس:آیین نکوداشت هفتادمین زادروز استاد محمدرضا لطفی با عنوان «لطف ساز» به همت بنیاد آفرینش های هنری نیاوران و با همکاری مکتب خانه میرزاعبدالله، شامگاه جمعه ۱۷ دی ماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، زنده یاد محمدرضا لطفی ۱۷ دی ماه سال ۱۳۲۵ در گرگان چشم به جهان گشود و در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳ دار فانی را وداع کرد.

دی ماه سال جاری مصادف است با هفتادمین سالروز تولد این هنرمند که به همین مناسبت ویژه برنامه ای با عنوان «لطف ساز» با حضور جمعی از هنرمندان و چهره های صاحب نام موسیقی همچنین شاگردان این هنرمند فقید در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

در این برنامه برخی از آثار استاد لطفی توسط شاگردان این هنرمند اجرا خواهد شد، همچنین استادان و چهره های نام آشنای موسیقی سنتی ایران پیرامون شخصیت و فعالیت های موسیقایی استاد لطفی به ایراد سخن می پردازند و تصاویر و ناهماهنگ هایی پخش خواهد شد.

ویژه برنامه «لطف ساز» شامگاه جمعه ساعت ۱۹ در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود و حضور عموم علاقمندان در این آیین آزاد است.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عنوان - نیاوران - استاد - برگزار - هنرمند - برنامه - محمدرضا - هفتادمین - فرهنگسرای - شاگردان - همچنین - موسیقی - شامگاه - نکوداشت - تاریخ - زادروز -

نظر شما در مورد : با عنوان «لطف ساز» طی تاریخ ۱۷ دی ماهمراسم نکوداشت هفتادمین زادروز استاد محمدرضا لطفی برگزار می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها