امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 09:15:49

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 138596 -تاریخ انتشار : سه شنبه 14 دی 1395 -ساعت : 16:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مشکلات تامین گاز با وجود ذخائر بی‌نظیر نفت و گاز قرار، شرم‌آور است

یوسف‌نژاد؛

مشکلات تامین گاز با وجود ذخائر بی‌نظیر نفت و گاز قرار، شرم‌آور است

مازندمجلس: عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: کاهش حجم ورردی شاره گاز در شبکه خطوط شمال کشور منجر به افت فشار و تبعات ناخوشایندی برای مصرف‌کنندگان به ویژه مصرف‌کنندگان خانگی می‌شود و نیازمند تدابیر ویژه‌ای در زمستان است

مازندمجلس: علی‌اصغر یوسف‌نژاد، با تقبیح رفتار سوداگرانه کشور ترکمنستان در قطع گاز ارسالی به مناطق شمالی کشور این اقدام را بر خلاف مناسبات حسن هم‌جواری دانست و اظهار کرد: وزارت نفت در این‌باره برخورد با اقتدار و در مسیر شأنیت کشورمان داشته که قابل تقدیر است.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: کاهش حجم ورردی شاره گاز در شبکه خطوط شمال کشور منجر به افت فشار و تبعات ناخوشایندی برای مصرف‌کنندگان به ویژه مصرف‌کنندگان خانگی می‌شود و نیازمند تدابیر ویژه‌ای در زمستان است.

یوسف‌نژاد ادامه داد: البته این موضوع در کشور ما که بر ذخائر بی‌نظیر نفت و گاز قرار دارد تا حدودی شرم‌آور است که دلیل آن ضعف‌های زیرساختی است در باید در کمترین زمان رفع شود.

وی به تلاش‌های چند روز اخیر که به صورت مشترک با مدیران وزارت نفت انجام گرفته اشاره کرد و گفت: دیدار با معاون وزیر نفت، برنامه دیدار با زنگنه وزیر نفت در روز سه‌شنبه به اتفاق همکاران نماینده، برخورد منطقی در رفع مشکل احتمالی، رعایت الگوی مصرف، صرفه‌جویی و مدیریت توزیع از جمله اولویت‌های آن است.

*شاره ماده‌ای است که می‌تواند جاری شود، بنابراین کلمه شاره به مایعات و گازها اطلاق می‌شود./فارس 


مشکلات تامین گاز با وجود ذخائر بی‌نظیر نفت و گاز قرار، شرم‌آور استلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : یوسف نژاد - مشکل تامین گاز - شرم آور - ذخایر گاز -

نظرات کاربران در مورد : مشکلات تامین گاز با وجود ذخائر بی‌نظیر نفت و گاز قرار، شرم‌آور است
 • aliپاسخ0شنبه 18 دی 1395

  به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري متن پيام بدين شرح استبه گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري متن پيام بدين شرح است
  يوم الله ۱۸دي در ساري يادآور بيداري، بصيرت و جانفشاني مردم و روحانيت مركز استان مازندران است و همواره چون نگيني درخشان بر تارك اين شهر انقلابي مي درخشد.

  بسم رب الشهدا و الصديقين
  يوم الله ۱۸دي در ساري يادآور بيداري، بصيرت و جانفشاني مردم و روحانيت مركز استان مازندران است و همواره چون نگيني درخشان بر تارك اين شهر انقلابي مي درخشد.
  امروز مصادف است با سي‌و‌هشتمين سالگرد اين قيام خونين، كه در لبيك به دعوت امام راحل و با زعامت روحانيوني همچون شهيد عبدالوهاب قاسمي و شيخ عبدالحميد عبدالاحد رقم خورد و براي هميشه طومار رژيم طاغوتي را در ساري درهم‌پيچيد.
  اين روز كه ادامه قيام خونين و ماندگار ۲۹ آبان ساري بود اوج ولايتمداري و شجاعت مردمي را به نمايش گذاشت كه در تمام سال‌هاي بعد از انقلاب شكوهنمد اسلامي ومخصوصا در ۸سال دفاع مقدس همواره ارادت و پايبندي خود را به آرمان‌هاي انقلاب، امام راحل و مقام‌معظم رهبري نشان داده و در صف نخست آزادي‌خواهي و عدالت ‌طلبي بوده اند. ساري با تقديم ۸ شهيد گلگون‌كفن در دوران مبارزات انقلابي و ثبت روزهاي درخشاني همچون ۱۸ديماه ۱۳۵۷ نقشي بي‌بديل در پيروزي انقلاب اسلامي داشته و امروز نيز همچون گذشته با تقديم شهداي مدافع حرم پيشتاز دفاع از ارزش‌ها و همراهي با ولي‌فقيه است. بنده به عنوان عضو كوچكي از خانواده شهدا و خادم مردم ساري سالروز اين واقعه عظيم را گرامي مي‌دارم و دربرابر خانواده شهدا به ويژه شهيدان آن واقعه «توفيقي» و«عابدين‌پور» و همه مردم شريف ساري سر تعظيم فرود مي‌آورم .
  مهدي عبوري ـ شهردار ساري

نظر شما در مورد : مشکلات تامین گاز با وجود ذخائر بی‌نظیر نفت و گاز قرار، شرم‌آور است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها