امروز یکشنبه 02 مهر 1396 ساعت 04:48:50

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 140095 -تاریخ انتشار : یکشنبه 19 دی 1395 -ساعت : 06:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فدراسیون دوومیدانی برنامه عملیاتی بیاورد

فدراسیون دوومیدانی برنامه عملیاتی بیاورد

مازندمجلس: دکتر مسعود سلطانی‌فر در نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان درباره فعالیت های فدراسیون دوومیدانی گفت: همزمان با خیز وزارتخانه برای توسعه مدال آوری در رشته‌های پایه و پرمدال، نگاه اعتباری وزارت ورزش هم به این فدراسیون ها تغییر می کند.
مازندمجلس:

 به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، وزیر ورزش و جوانان روز گذشته (شنبه) در نشست شورای معاونان وزارت ورزش درباره فدراسیون دوومیدانی ، بیان  کرد: همزمان با خیز وزارتخانه برای توسعه مدال آوری در رشته های پایه و پرمدال ، نگاه اعتباری وزارت ورزش هم به این فدراسیون ها تغییر می کند. فدراسیون دو و میدانی باید برای این راهبرد ما برنامه عملیاتی بیاورد و قطعا وزارتخانه بعد از بررسی های فنی و لازم حمایت بیشتری از این رشته پر مدال خواهد کرد.


سلطانی فر از کیهانی رییس فدراسیون دوومیدانی خواست برنامه ای بلند مدت برای دانش افزایی مربیان ایرانی با به کار گیری مربیان با کیفیت و سرشناس بین المللی داشته باشد و گفت: در بازی‌های آسیایی جاکارتا از دوومیدانی ایران توقع مدال آوری در سطح خوبی داریم.


وزیر ورزش و جوانان از توجه این فدراسیون به رده های سنی و به خصوص دوندگان زن تشکر کرد.


در نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان مجید کیهانی گزارشی از فعالیت ها و برنامه های فدراسیون دو و میدانی ارائه کرد.

 


منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فدراسیون - برنامه - دوومیدانی - جوانان - وزارت - میدانی - کیهانی - مربیان - وزارتخانه - شورای - عملیاتی - بیاورد - معاونان -

نظر شما در مورد : فدراسیون دوومیدانی برنامه عملیاتی بیاورد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها