مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 140216 -تاریخ انتشار : یکشنبه 19 دی 1395 -ساعت : 10:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سلطانی‌فر: از دو و میدانی حمایت کامل می‌کنیم

سلطانی‌فر: از دو و میدانی حمایت کامل می‌کنیم

مازندمجلس: وزیر ورزش و جوانان در نشست شورای معاونان که با حضور رییس فدراسیون دو و میدانی برگزار شد، از حمایت وزارتخانه از رشته پرمدال و پایه دو و میدانی خبر داد.
مازندمجلس:

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی سایت فدراسیون، در نشست روز گذشته شورای معاونان وزارت ورزش که با حضور دکتر سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان و رییس فدراسیون دو و میدانی برگزار گردید، درخصوص حمایت وزارتخانه برای توسعه مدال آوری رشته پایه و پرمدال دو و میدانی بحث و گفتگو شد.

 


دکتر سلطانی فر ضمن قدردانی از فدراسیون دو و میدانی برای توجه به رده های پایه و بانوان گفت: در بازی های آسیایی جاکارتا از دو میدانی ایران توقع مدال آوری در سطح خوبی را داریم.

 


وی تاکید کرد: همزمان با خیز وزارت ورزش و جوانان برای توسعه مدال آوری در رشته های پایه و پرمدال، نگاه اعتباری وزارتخانه هم به فدراسیون ها به خصوص فدراسیون دو و میدانی تغییر می کند. ما پس از بررسی های فنی برنامه عملیاتی فدراسیون دو و میدانی، حمایت های بیشتری از این رشته پرمدال خواهیم کرد.

 


لازم به یادآوری است، در این جلسه مجید کیهانی رییس فدراسیون دو و میدانی گزارشی از برنامه های فدراسیون تا بازی های المپیک 2024 را ارایه کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی سایت فدراسیون، در نشست روز گذشته شورای معاونان وزارت ورزش که با حضور دکتر سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان و رییس فدراسیون دو و میدانی برگزار گردید، درخصوص حمایت وزارتخانه برای توسعه مدال آوری رشته پایه و پرمدال دو و میدانی بحث و گفتگو شد.دکتر سلطانی فر ضمن قدردانی از فدراسیون دو و میدانی برای توجه به رده های پایه و بانوان گفت: در بازی های آسیایی جاکارتا از دو میدانی ایران توقع مدال آوری در سطح خوبی را داریم.وی تاکید کرد: همزمان با خیز وزارت ورزش و جوانان برای توسعه مدال آوری در رشته های پایه و پرمدال، نگاه اعتباری وزارتخانه هم به فدراسیون ها به خصوص فدراسیون دو و میدانی تغییر می کند. ما پس از بررسی های فنی برنامه عملیاتی فدراسیون دو و میدانی، حمایت های بیشتری از این رشته پرمدال خواهیم کرد.لازم به یادآوری است، در این جلسه مجید کیهانی رییس فدراسیون دو و میدانی گزارشی از برنامه های فدراسیون تا بازی های المپیک 2024 را ارایه کرد.


منبع : ورزش 3


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فدراسیون - میدانی - حمایت - جوانان - سلطانی - پرمدال - توسعه - وزارت - برنامه - سلطانی فر - وزارتخانه - پرمدال، - اعتباری - بررسی - تغییر - همزمان - گزارشی - المپیک - ارایه - کیهانی - یادآوری - میدانی، - بیشتری - خواهیم - عملیاتی - قدردانی - گذشته - شورای - معاونان - فدراسیون، - عمومی - گزارش - روابط - برگزار - گردید، - جاکارتا - داریم - آسیایی - بانوان - درخصوص - گفتگو - تاکید -

نظر شما در مورد : سلطانی‌فر: از دو و میدانی حمایت کامل می‌کنیم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها