مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 140892 -تاریخ انتشار : دوشنبه 20 دی 1395 -ساعت : 16:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن
صابری: نخ تسبیح اصلاح‌طلبان پاره شد/ با نبود ایشان از قدرت دولت کاسته می‌شود

ویژه‌نامه مازندمجلس/ ایران پسا هاشمی(1)؛

صابری: نخ تسبیح اصلاح‌طلبان پاره شد/ با نبود ایشان از قدرت دولت کاسته می‌شود

اختصاصی مازندمجلس: صابری با اظهار اینکه در آینده شاهد بهم خوردن معادلات انتخابات خواهیم بود، گفت: شاید دیگرانی که قبلا برای کاندیداتوری مطرح نبودند پای کار بیایند. آقای هاشمی در انتخابات ریاست‌جمهوری بسیار اثرگذار و به‌نوعی عامل وحدت اصلاح‌طلبان بود و اکنون بعید نیست خود اصلاح‌طلبان نیز تعدد کاندیدا داشته باشند

مازندمجلس:پایگاه خبری مازندمجلس در ویژه‌نامه‌ای با‌عنوان «ایران پسا هاشمی» سلسله گفت‌وگوهایی با صاحبنظران و نخبگان سیاسی اصولگرا و اصلاح‌طلب مازندران انجام داده است که از همین پایگاه خبری منتشر می‌شود. ضمنا فایل صوتی این گفت‌وگوها را می‌توانید در کانال تلگرامی رادیو شورا بشنوید. در قسمت نخست به سراغ علی صابری دبیر جامعه اسلامی مهندسین مازندران رفتیم و نظرات وی را در این باره جویا شدیم.

علی صابری با بیان اینکه آقای هاشمی پدر معنوی اصلاح‌طلبان بود، اظهار کرد: با رحلت وی می‌توان گفت نخ تسبیح اصلاح‌‌طلبان پاره شد. کسی که حامی آن‌ها و دولت آقای روحانی بود و حتی دولت یازدهم به پشتیبانی آقای هاشمی روی کار آمد اما با نبود ایشان از قدرت دولت نیز کاسته می‌شود و احتمالا لطماتی نیز خواهد خورد.

وی، با اظهار اینکه در آینده شاهد بهم خوردن معادلات انتخابات خواهیم بود، گفت: شاید دیگرانی که قبلا  برای کاندیداتوری مطرح نبودند پای کار بیایند. آقای هاشمی در انتخابات ریاست‌جمهوری بسیار اثرگذار و به‌نوعی عامل وحدت اصلاح‌طلبان بود و اکنون بعید نیست خود اصلاح‌طلبان نیز تعدد کاندیدا داشته باشند. با این حساب اگر تاکنون اصولگرایان با مشکل تعدد نامزدها مواجه بودند با فوت آقای هاشمی، اصلاح‌طلبان نیز با تعدد نامزدها مواجه خواهند شد. چون کسی نمی‌تواند جای آقای هاشمی را برای آن‌ها پر کند.

دبیر جامعه اسلامی مهندسین مازندران، افزود: آقای هاشمی علیرغم اختلاف‌نظری که با رهبری داشتند همواره وحدت بین آن‌‌دو بزرگوار برقرار بوده و همانطور که رهبری بیان کردند بدخواهان نتوانستند ارتباط معنوی و رفاقت دیرینه‌ی‌ آن‌ها را بگسلانند. رهبری می‌گفت هیچ‌کس برای من هاشمی نمی شود، هاشمی هم می‌گفت آقای خامنه‌ای عشق من هستند. به نظر من بجز آن نمازجمعه که بحث فتنه را مطرح کردند در بقیه موارد مشکل دیگری نبود و این وسط  گاهی مقداری شیطنت وجود داشت اما رهبری همچنان ایشان را نگه داشت چون رفیقانی بودند که به‌هم وابسته بودند.


صابری: نخ تسبیح اصلاح‌طلبان پاره شد/ با نبود ایشان از قدرت دولت کاسته می‌شود

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اصلاح طلبان - رحلت هاشمی - علی صابری -

نظرات کاربران در مورد : صابری: نخ تسبیح اصلاح‌طلبان پاره شد/ با نبود ایشان از قدرت دولت کاسته می‌شود
  • علیپاسخ0دوشنبه 20 دی 1395

    آقای صابری هم یکی به میخ زد و یکی به نعل

نظر شما در مورد : صابری: نخ تسبیح اصلاح‌طلبان پاره شد/ با نبود ایشان از قدرت دولت کاسته می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها