امروز دوشنبه 03 مهر 1396 ساعت 20:28:52

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 141583 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 دی 1395 -ساعت : 12:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مناسب سازی 22 بوستان تا دهه فجر امسال

معاون خدمات شهری شهرداری تهران خبر داد

مناسب سازی 22 بوستان تا دهه فجر امسال

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- معاون خدمات شهری شهرداری تهران از مناسب سازی 22 بوستان در مناطق شهر تهران برای استفاده معلولین خبر داد.
مازندمجلس: به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، مجتبی یزدانی گفت: در راستای دستور شهردار تهران بسترسازی های لازم در خصوص امکان استفاده معلولین از پارک های شهر تهران فراهم شده است و طی آن 22 پارک در مناطق 22گانه برای استفاده معلولین مناسب سازی می شود.
یزدانی با بیان این که خدماتی که در شهر تهران ارائه می شود، باید برای تمامی اقشار جامعه باشد، خاطرنشان کرد: در همین راستا در هر منطقه یک بوستان برای استفاده معلولین مناسب سازی می شود تا آن عزیزان نیز بتوانند از این امکانات بهره لازم را ببرند. 
معاون خدمات شهری شهرداری تهران با بیان این که مناسب سازی این بوستان ها در مناطق 22گانه با پیشرفت های بسیار خوبی همراه بوده است، خاطرنشان کرد: این بوستان ها به امکاناتی چون ویلچر، ست ورزشی ویژه معلولین و نیز اقداماتی چون ایجاد رمپ، محوطه سازی، مناسب سازی آبخوری ها، سرویس های بهداشتی، نیمکت و... متناسب با نیازهای معلولین مناسب سازی و تجهیز خواهد شد.
وی تصریح کرد: در تلاشیم که این 22 بوستان پس از تجهیز و مناسب سازی های لازم همزمان با  یوم الله 22 بهمن سالجاری به پایان برسد.


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مناسب - معلولین - بوستان - تهران - استفاده - تجهیز - خاطرنشان - مناطق - 22گانه - یزدانی - شهرداری - جامعه - خدمات -

نظر شما در مورد : مناسب سازی 22 بوستان تا دهه فجر امسال

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها