امروز دوشنبه 03 مهر 1396 ساعت 20:19:09

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 141744 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 دی 1395 -ساعت : 17:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران:

زنان در تحریم کالاهای خارجی خط شکن هستند

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: زنان در تحریم کالاهای خارجی و بهره گیری از کالاهای تولید داخل می توانند در نقش یک خط شکن ظاهر شوند.
مازندمجلس:

زنان در تحریم کالاهای خارجی خط شکن هستندبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، مجتبی عبداللهی درحاشبه مراسم افتتاحیه پنجمین نمایشگاه مد و پوشاک ایرانی اسلامی تسنیم با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره اظهار داشت: جشنواره تسنیم دستاوردهای مختلفیدر حوزه ترویج فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی، عفاف و حجاب و توانمندسازی بانوان محلاتدارد.

وی افزود: باید بهمد و لباس ایرانی و اسلامی توجه ویژه ای را معطوف کرد و ترویج مد و لباس ایرانی اسلامیاز دستاوردهای این جشنواره است.

معاون امور اجتماعیو فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر ضرورت حمایت از تولیدات داخلی گفت: این جشنوارهبا نگاه حمایت از تولیدات داخلی و بر اساس رویکرد اقتصاد مقاومتی، برپا شده است. درواقع ما معتقدیم در حال حاضر این قابلیت را داریم که با توانایی های موجود در داخل،نیازهای مد و پوشاک بانوان کشور را با نگاه اسلامی و ایرانی تامین کنیم.

عبداللهی با بیاناینکه توجه به فرهنگ عفاف و حجاب از دیگر دستاوردهای این نمایشگاه است که باید به آنتوجه ویژه داشت افزود: در واقع توجه به موضوع مد و لباس ایرانی اسلامی، تکمیل کنندهفرهنگ عفاف و حجاب در جامعه ما است.

وی با تاکید بر داخلیبودن تمام محصولات عرضه شده در این نمایشگاه گفت: نمایشگاه تسنیم ارائه کننده دستاوردهایبانوان محلات با محوریت زنان سرپرست خانوار است و تمام محصولات عرضه شده در این نمایشگاهمحصولات تولید داخل است.

گفت: بانوان در اقتصادخانواده، نقش کلیدی دارند و برگزاری این جشنواره در راستای توانمندسازی زنان به خصوصزنان سرپرست خانوار است.

معاون امور اجتماعیو فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه محصولات عرضه شده در این نمایشگاه از نظر کیفیدر جایگاه بسیار خوبی قرار دارند افزود: ما معتقدیم تولیدات ارائه شده در این جشنوارهو نمایشگاه های مشابه می بایست از نظر کیفیت و قیمت، قابل رقابت با نمونه های خارجیباشد.

وی با تاکید بر ضرورتحمایت از اقتصاد داخلی و توانمندسازی زنان گفت: ما اطمینان داریم که محصولات تولیدداخل کشور از نظر کیفی، در سطح بسیار مناسبی قرار دارد چراکه تجربه صنعت پوشاک و پارچهکشورمان، به مراتب از کشورهای دیگر بیشتر است.

عبداللهی همچنیندر با اشاره به اهمیت و نقش زنان در اقتصاد مقاومتی خاطرنشان کرد: زنان می توانند درتحریم کالاهای خارجی و استفاده از محصولات داخلی، «خط شکن» باشند.

به گفته وی، شهرداریصرفا یک نهاد خدماتی نیست بلکه یک نهاد اجتماعی است و ورود به عرصه حمایت از تولیداتداخلی و توانمندسازی زنان با محوریت زنان سرپرست خانوار و همچین موضوع عفاف و حجاب،از این منظر انجام می شود.

 


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نمایشگاه - محصولات - ایرانی - تولیدات - جشنواره - توانمندسازی - تاکید - اقتصاد - دستاوردهای - معاون - افزود - شهرداری - داخلی - تسنیم - خانوار - حمایت - تهران - سرپرست - عبداللهی - بانوان - پوشاک - فرهنگی - اسلامی - معتقدیم - محوریت - بسیار - دارند - ارائه - موضوع - داریم - استفاده - جامعه - خارجی - کالاهای - اجتماعی - اشاره - برگزاری - داخلی، - فرهنگ - ترویج - اجتماعیو -

نظر شما در مورد : زنان در تحریم کالاهای خارجی خط شکن هستند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها