امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 14:25:24

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 141770 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 دی 1395 -ساعت : 19:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آیت‌الله هاشمی دیگر تکرار نخواهد شد/ کاش تجلیل‌ها دوره حیات ایشان انجام می‌شد

سید طا‌ها هاشمی:

آیت‌الله هاشمی دیگر تکرار نخواهد شد/ کاش تجلیل‌ها دوره حیات ایشان انجام می‌شد

مازندمجلس: ایلنا: معاون فرهنگی دانشگاه آزاد، آیت‌الله هاشمی را اسوه صبر و مقاومت عنوان کرد.
مازندمجلس:سید طا‌ها هاشمی در حاشیه مراسم ختم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در مسجد پیامبر اعظم (ص) واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد به خبرنگار ایلنا گفت: این عبارت که آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی شناسنامه انقلاب است، ابعاد مختلف شخصیت ایشان را بیان می‌کند. ایشان اسوه صبر و مقاومت بود و از ویژگی‌های بارز او هوش و حافظه گسترده‌اش بود.

وی افزود: آینده‌نگری و مدیریت به‌خصوص مدیریت دوره بحران‌ها که در واقع ایشان را مرد عبور از بحران‌ها لقب داده‌اند از دیگر ویژگی‌های بارز ایشان بود. چنین شخصیتی که محور وحدت بود و کلام و توصیه او همواره همگرایی و هدایت مردم به سمت وحدت بوده؛ فقدانش ضایعه جبران‌ناپذیری است.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه آیت‌الله هاشمی دیگر تکرار نخواهد شد، گفت:‌ ای کاش همه آنهایی که امروز به این شکل از ایشان تجلیل می‌کنند و ابعاد مختلف او را معرفی می‌کنند، در دوره حیات و زندگی ایشان باید این کار را می‌کردند و در کنارشان بودند.

هاشمی ادامه داد: آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی یار صدیق رهبری بودند که خود رهبری هم فرمودند، هیچ کس جای ایشان را برای من پر نمی‌کند. هرجا که انقلاب در خطر بود، هاشمی حضور داشت.

وی اضافه کرد: هر کسی که واکنش‌ها به درگذشت آیت‌الله هاشمی را به داخل و خارج از کشور ببیند و هر کسی حضور پرشور مردم را روز گذشته در خیابان‌ها نگاه کند به عمق جایگاه ایشان پی خواهد برد.


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : هاشمی - آیت‌الله - هاشمی‌رفسنجانی - مدیریت - ویژگی‌های - رهبری - مختلف - بحران‌ها - دانشگاه - تکرار - نخواهد - طا‌ها - انقلاب - ابعاد -

مطالب مرتبط با : آیت‌الله هاشمی دیگر تکرار نخواهد شد/ کاش تجلیل‌ها دوره حیات ایشان انجام می‌شد
نظر شما در مورد : آیت‌الله هاشمی دیگر تکرار نخواهد شد/ کاش تجلیل‌ها دوره حیات ایشان انجام می‌شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها