امروز جمعه 04 فروردین 1396 ساعت 12:29:17

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 141869 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 دی 1395 -ساعت : 07:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مصر به ایران تسلیت گفت

مازندمجلس: مدیرکل تشریفات وزارت خارجه مصر به نیابت از وزیر خارجه این کشور در دفتر حافظ منافع جمهوری اسلامی ایران در قاهره حضور یافت و ضایعه ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به ملت و دولت ایران تسلیت گفت.

به گزارش العالم، اشرف منیر ضمن امضای دفتر یادبود ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی، در دیدار با محمد محمودیان رئیس دفتر حافظ منافع کشورمان تاکید کرد: از طرف سامح شکری وزیر امور خارجه مصر مکلف شدم تا مراتب تسلیت و همدردی دولت مصر را با دولت جمهوری اسلامی ایران به مناسب ارتحال آیت الله هاشمی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمهوری اسلامی ایران به شما ابلاغ کنم.

در همین راستا ، جمعی از سفیران و دیپلمات های خارجی برجسته کشورهای مختلف از جمله عراق، الجزایر، هند، عمان، سوریه، ویتنام، مالی و تاجیکستان و دیپلمات های برجسته خارجی مقیم قاهره و نیز برخی از شخصیت های سیاسی، اجتماعی و رسانه ای مصر با حضور در محل دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در قاهره ضمن امضاء و نگارش جملاتی در دفتر یادبود نمایندگی کشورمان، در تجلیل از نقش و ویژگی های شخصیتی آیت الله رفسنجانی در عرصه داخلی و خارجی، یاد و خاطره آن شخصیت برجسته و یار دیرین امام راحل (ره) و رهبری معظم انقلاب را گرامی داشتند.

احمد البیومی الغمراوی رئیس انجمن دوستی مصر و ایران نیز با ارسال پیامی برای رئیس دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در قاهره از طرف خود و اعضای این انجمن ضایعه ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را به مردم و دولت ایران اسلامی و نیز رئیس و اعضای نمایندگی کشورمان تسلیت گفت.


منبع : الف


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلامی - جمهوری - هاشمی - تسلیت - قاهره - ارتحال - منافع - رفسنجانی - خارجه - برجسته - شخصیت - حفاظت - انجمن - اعضای - نمایندگی - تشخیص - مصلحت - ضایعه - یادبود - کشورمان - دیپلمات - خارجی -

نظر شما در مورد : مصر به ایران تسلیت گفت

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها