امروز یکشنبه 02 مهر 1396 ساعت 04:55:22

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 141877 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 دی 1395 -ساعت : 07:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خودروی تندر به عمق حدود 10 متری دره سقوط کرد + تصاویر

خودروی تندر به عمق حدود 10 متری دره سقوط کرد + تصاویر

مازندمجلس: یک دستگاه خودرو سواری تندر در حین حرکت از مسیر اصلی خارج و پس از عبور از شانه خاکی جاده، به عمق حدود 10 متری دره سقوط کرد.
مازندمجلس:به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، با تماس رانندگان خودروهای عبوری و اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 19 و گروه امداد و نجات 11 را ساعت 20:55 شب گذشته به بزرگراه شهید یاسینی، حوالی شهرک زیتون رهسپار کرد.

 

 

هومن مسعودی فرمانده آتش نشانان اعزام شده به محل حادثه در این خصوص گفت: یک دستگاه خودرو سواری تندر در حال حرکت در جاده بود که به علت نامشخصی از مسیر اصلی خارج شده و پس از عبور از شانه خاکی جاده، به عمق حدود 10 متری دره سقوط کرده بود.

 

 

وی در ادامه افزود: راننده 46 ساله خودرو قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی از خودرو خارج شده بود که آتش نشانان به سرعت با قرار دادن علائم هشدار دهنده و قطع جریان برق خودرو، محل حادثه را ایمن سازی کردند و راننده میانسال که از ناحیه دست، سر و کمر دچار آسیب دیدگی شده بود را تحویل امدادگران اورژانس دادند.

 

 

این فرمانده آتش نشانی اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی با بکار گیری تجهیزات ویژه نجات خودرو سواری را از دره خارج کرده و به حاشیه امن جاده انتقال دادند و پس از ایمن سازی کامل، محل حادثه را تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.

 

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.

110


منبع : جام نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حادثه - نشانی - خودرو - نشانان - دادند - کارشناسان - راهور - تحویل - سواری - فرمانده - راننده - نیروهای -

نظر شما در مورد : خودروی تندر به عمق حدود 10 متری دره سقوط کرد + تصاویر

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها