امروز جمعه 31 شهریور 1396 ساعت 16:59:17

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 141883 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 دی 1395 -ساعت : 07:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دو دختر موتورسوار که دستگیر شدند + عکس

در دزفول؛

دو دختر موتورسوار که دستگیر شدند + عکس

مازندمجلس: فرمانده انتظامی دزفول گفت: 2 دختر هنجار شکن موتور سوار در این شهر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
مازندمجلس: به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، این 2 دختر در حالیکه تعدادی جوان موتور سوار آنها را همراهی می کردند، در بوستان جنگلی لاله در ابتدای جاده بخش سردشت دزفول موتورسواری می کردند.

 

 

سرهنگ علی الهامی چهارشنبه شب در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه نیروهای انتظامی شهرستان در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی و مقابله با بی نظمی و ناهنجاری ها در جاده دزفول به سردشت حضور داشتند، افزود: در این بین 2 دختر هنجار شکن از نبود نیروی انتظامی در بوستان جنگلی دزفول سوء استفاده کرده و در اقدامی ناپسند و مخالف با ارزش ها‌ و هنجارهای جامعه و انقلاب اقدام به موتور سواری کردند.


وی افزود: انتشار تصاویر و فیلم این حرکت زشت و قبیح در فضای مجازی موجب نگرانی و تاسف بسیار زیاد مردم دین دار و ولایتمدار شهرستان و به طبع مسئولان و متولیان فرهنگی شهرستان شد.


سرهنگ الهامی افزود: پس از انتشار این تصاویر و فیلم در فضای مجازی که بیانگر اوج پشت پا زدن به هنجارهای دینی توسط آن 2 دختر و انجام حرکات زشت در پارک جنگلی بود، نیروی انتظامی اقدامات گسترده ای را برای دستگیری این دو دختر انجام داد.


وی گفت: این 2 دختر امروز با همکاری بسیج، منابع مختلف خبری و مردم شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

110


منبع : جام نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - افزود - دزفول - انتظامی - جنگلی - هنجارهای - انتشار - مجازی - نیروی - تصاویر - موتور - الهامی - دستگیر - بوستان - سردشت -

نظر شما در مورد : دو دختر موتورسوار که دستگیر شدند + عکس

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها