امروز دوشنبه 03 مهر 1396 ساعت 02:22:35

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 141925 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 دی 1395 -ساعت : 09:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

میزان گزارش میدهد

پای فروش پایان نامه توسط دانشجویان در دانشگاه ها باز شد/سایت های فروش پایان نامه علنی شدند

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- اخیرا فروش پایان نامه به چالش بزرگی در جامعه تبدیل شده به طوری که پای تبلیغات فروش این تحقیق علمی علاوه بر کوچه های انقلاب در دانشگاه ها هم باز شده است.
مازندمجلس: به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،یکی از مهمترین قسمت های زندگی یک دانشجو ارائه پایان نامه هایی است که با موضوع های مختلف آماده می شود.
اما هر کدام از دانشجویان برای ارائه پایان نامه خود به اشکال مختلفی زحمت می کشند و برخی ها هم که اصلا زحمتی نمی شکند.
موریانه هایی که بدنه علمی کشور را می خورندبحث فروش پایان نامه مسئله ای است که از سال های گذشته مثل موریانه بدنه علمی کشور را می خورد و هر ساله هم شاهد افزایش بیش از پیش آن هستیم. دانشجویانی که هنوز اندرخم یک کوچه هستند و با قدم گذاشتن در کوچه های انقلاب و با پرداخت پول های هنگفت علم را خریداری می کنند.
فقط کافی است که جست و جویی ساده در اطراف خود داشته باشیم تا با انواع فروش این پایان نامه ها مواجه شویم.
بازار فروش پایان نامه در فضای مجازیبه طور مثال این روز ها علاوه بر فروش و به حراج گذاشتن علم دانشجو در خیابان ها می توان سری هم به فضاهای مجازی زد. آن وقت است که می بینیم  با سرچ کردن کلمه پایان نامه هزاران لینک فروش در اختیارمان قرار می گیرد. 
با تماس با این سایت ها، فروشنده سفارش را از دانشجو دریافت می کند و پس از طی کردن مراحل انجام این تحقیق علمی و دریافت هزینه هایی ،کار در اختیار متقاضی قرار می گیرد.
پای تبلیغات فروش پایان نامه به دانشگاه باز شدیکی از راه های دیگری که کار ارائه پایان نامه رابرای دانشجویان آسان کرده است فروش آن از طریق دانشجویان دیگر در دانشگاه است. در روز های اخیر خبری مبنی بر اینکه دانشجویان کار تبلیغاتی فروش پایان نامه را در سطح دانشگاه انجام می دهند، منتشر شده است که این راه شرایط علمی دانشجویان را بیشتر در خط قرمز قرار می دهد.
همه ساله با مطرح شدن این چالش بزرگ در سطح جامعه بحث هایی می شود اما هرکسی نسبت به برخورد با این مسئله، برنامه ای را مطرح می کند  ولی هنوز راهکار عملی مناسبی برای آن پیدا نشده است. امید است برای رفع این مشکل بزرگ فکری اساسی  شود. 


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پایان - دانشجویان - دانشگاه - ارائه - دانشجو - دریافت - گذاشتن - جامعه - گزارش - موریانه -

نظر شما در مورد : پای فروش پایان نامه توسط دانشجویان در دانشگاه ها باز شد/سایت های فروش پایان نامه علنی شدند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها