امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 21:53:27

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142001 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 دی 1395 -ساعت : 13:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سقوط عجیب و غریب پراید به جوی آب+عکس

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- خودرو سواری پس از برخورد با یک دستگاه تریلی به داخل جوی بزرگ آب در کنار خیابان سقوط کرد.
مازندمجلس: به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، رانندگان خودروهای عبوری به هنگام عبور درمسیر شمال به جنوب خیابان فدائیان اسلام، نرسیده به تقاطع بزرگراه بعثت شاهد این حادثه رانندگی بودند که بی درنگ با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک فوری کردند.
ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران با دریافت این خبر درساعت 21:57 شب گذشته به سرعت آتش نشانان ایستگاه 13 را به محل حادثه روانه کرد.
بنا به اظهارفرامرز ثانی خانی فرمانده آتش نشانان اعزامی، یك دستگاه خودرو سواری پراید به علت نامعلومی پس از برخورد با یك دستگاه کامیون تریلی به حالت نیمه واژگون به داخل جوی آب كنار خیابان به عمق 2 متر سقوط کرد.
سقوط عجیب و غریب پراید به جوی آب+تصاویر
وی با اعلام این که راننده خودرو سواری قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی از خودرو خارج شده بود، اضافه کرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، پس از نصب علائم هشدار دهنده در مسیر و قطع جریان برق خودرو سواری، از نشتی بنزین این خودرو جلوگیری كردند.

این فرمانده آتش نشانی اضافه کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از سرنشینان آسیبی نرسید و نیروهای آتش نشانی با استفاده از جرثقیل، خودرو سواری را به سطح خیابان انتقال دادند.
علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود. 


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خودرو - حادثه - نشانی - خیابان - نشانان - سواری - اعلام - نیروهای - اضافه - فرمانده - رانندگی - پراید - دستگاه -

نظر شما در مورد : سقوط عجیب و غریب پراید به جوی آب+عکس

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها