امروز دوشنبه 03 مهر 1396 ساعت 05:49:59

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142008 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 دی 1395 -ساعت : 13:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن
میهمانی مرگبار در شمال

میهمانی مرگبار در شمال

مازندمجلس: هفت پسر نوجوان که در یک شب‌نشینی شرکت کرده بودند پس ازنوشیدن مشروبات الکلی گرفتار سرنوشت تلخی شدند.
مازندمجلس: به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، هفت پسر نوجوان که در یک شب‌نشینی شرکت کرده بودند پس ازنوشیدن مشروبات الکلی گرفتار سرنوشت تلخی شدند. یکی از آنها همزمان با انتقال به بیمارستان تسلیم مرگ شد و 6 نفر دیگر نیز درشرایط وخیم جسمی، با مرگ دست و پنجه نرم می‌کنند.

 

 صبح دوشنبه پیکرهای نیمه جان 7 پسر نوجوان به خاطرنوشیدن مشروبات الکلی به بیمارستانی در رشت انتقال یافت. بلافاصله نیز با توجه به وخامت حال آنها، تیمی از پزشکان متخصص بر بالین آنها حاضر شده و درمان آنها در دستور کار قرار گرفت.

 

در حالی که تلاش‌های تیم پزشکی برای نجات آنها ادامه داشت، وضعیت 3 نفر از آنها بحرانی‌‌تری شد. دقایقی بعد هم یکی از آنها که 17 ساله بود جان باخت. 2 دوست دیگرش نیز با پایین آمدن سطح هشیاری‌شان به کمای عمیقی فرو رفتند و تحت مراقبت‌های ویژه قرار گرفتند. اما وضعیت عمومی 4 نوجوان دیگر بهتر شد.از سوی دیگر همزمان با اعلام مرگ پسر نوجوان از سوی مسئولان بیمارستان به پلیس، تیمی از مأموران برای تحقیقات راهی بیمارستان شدند.

 

سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه معاون اجتماعی پلیس گیلان در این باره به خبرنگار ما گفت: مأموران پس از حضور دربیمارستان متوجه شدند هر سه جوان بعد از دیالیز به کما رفته‌اند. در همین راستا فروشنده 42 ساله مشروبات الکلی دست‌ساز که سابقه‌دار نیز بود توسط مأموران انتظامی شناسایی و دستگیر شد.

 

سرهنگ خیرخواه با هشدار به خانواده‌ها درخصوص نظارت بیشتر بر رفتار فرزندان شان، نوجوانی را مرحله گذر از آسیب‌های اجتماعی دانست و از خانواده‌ها خواست بر نحوه زندگی فرزندان‌شان نظارت دقیق و منطقی داشته باشند و نسبت به رفتارهای مشکوک فرزندان خود بی‌تفاوت نباشند. ضمن اینکه باید سعی کنند با ارتباط سالم و سازنده و همراه با محبت بر رفتار فرزندان خود کنترل مناسب تری داشته باشند.به گفته وی، تحقیقات پلیس درخصوص این پرونده ادامه دارد.

ایران

110

این اخبار را از دست ندهید:

چه بر سر تازه عروس نوجوان در خانه داماد آمد؟ + عکسبا این کار کثیف هزینه اعتیاد خودم و شوهرم را تامین می کردم!تجاوز به دختر فروشنده در مانتو فروشی!عامل تیراندازی و قتل‌های دیروز اراک خودکشی کرد؟ + عکسدو دختر موتورسوار که دستگیر شدند + عکسانهدام باند فحشا در شمال تهران«شاه مازندران» در زندان به قتل رسید؟! + عکس


منبع : جام نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نوجوان - مأموران - بیمارستان - فرزندان - مشروبات - الکلی - خانواده‌ها - دستگیر - درخصوص - رفتار - باشند - فروشنده - نظارت -  سرهنگ - انتقال - همزمان - ادامه - وضعیت - خیرخواه - تحقیقات - اجتماعی -

نظر شما در مورد : میهمانی مرگبار در شمال

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها