امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 12:35:00

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142032 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 دی 1395 -ساعت : 14:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن

یک نماینده مجلس: در مراسم وداع با آیت‌الله هاشمی عکس سلفی نینداختم

مازندمجلس: نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در رابطه با تصویری از وی که مربوط به مراسم وداع با پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی است، توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، رمضانعلی سبحانی فر گفت: در مراسم وداع با پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی که در حسینیه جماران برپا بود، متاسفانه تصویری از وی در شبکه های اجتماعی تحت عنوان خویش انداز (سلفی) منتشر شده که به هیچ وجه واقعیت ندارد.

او ادامه داد: در این مراسم و به دلیل ازدحام جمعیت بنده به هنگام برگشتن از جوار پیکر آیت الله هاشمی برای یک لحظه در کادر دوربین عکاسان قرار گرفته‌ام که متاسفانه برخی از فراد با قصد و نیت و یا متاثر از رفتارهای سوء در شبکه های اجتماعی، آن را تصویر خویش انداز (سلفی) قلمداد کرده اند.

سبحانی فر با بیان اینکه رفتارهایی از این دست بی‌حرمتی به شان و جایگاه آیت الله هاشمی است افزود: اساسا در چنین فضاهای پر ازدحام و شلوغی ممکن است چنین صحنه‌هایی در کادر دوربین عکاسان ثبت شود و همین مساله زمینه سوء استفاده برخی از افراد را فراهم می کند.

او گفت: ارتحال آیت الله هاشمی به اندازه‌ای سخت و جانکاه هست که هیچ انسان عاقل و قدرشناسی به خود اجازه چنین رفتاری را ندهد.


منبع : الف


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : هاشمی - مراسم - ازدحام - دوربین - آیت الله هاشمی رفسنج - انداز - عکاسان - سبحانی - تصویری - رفسنجانی - نماینده - متاسفانه -

مطالب مرتبط با : یک نماینده مجلس: در مراسم وداع با آیت‌الله هاشمی عکس سلفی نینداختم
نظر شما در مورد : یک نماینده مجلس: در مراسم وداع با آیت‌الله هاشمی عکس سلفی نینداختم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها