مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142045 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 دی 1395 -ساعت : 15:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مقیمی اعلام کرد:

ایجاد احساس امنیت در جامعه با کشف جرایم جنایی

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- رئيس پليس آگاهی گفت: در فضای مبارزه با جرايم جنایی با اقدامات سريع و به موقع، احساس امنيت در جامعه به وجود آمده است.
مازندمجلس: ایجاد احساس امنیت در جامعه با کشف جرایم جناییبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار محمدرضا مقیمی در حاشیه بازدید از پلیس استان بوشهر، اظهار داشت: آنچه که حائز اهمیت است در ابتدای سال، 6 اولویت از طریق فرمانده ناجا به عنوان اولویت های کاری در استان ها ابلاغ شد که یکی از آنها مبارزه با قاچاق کالا است.
وی گفت: با توجه به اینکه استان بوشهر یکی از استان هایی است که مورد هدف قاچاقچیان کالاست و ترانزیت محموله های قاچاق از این استان انجام می شود به همین منظور مبارزه با این پدیده در اولویت قرار گرفته است.
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: همکاران ما در پلیس آگاهی ، اقدامات و اشراف اطلاعاتی بر روی باند ها و جرایم سازمان یافته قاچاق کالا انجام دادند و با تعامل و همکاری با سایر سازمان های قضائی و استانی توانسته اند عملیات های موفقی را در این حوزه انجام دهند.  
وی با بیان اینکه  در میانگین کشفیات کالای قاچاق، استان بوشهر از میانگین کشوری بالاتر است، اضافه کرد: در 9 ماهه امسال نزدیک به 140 درصد ارزش ریالی کالای قاچاق مکشوفه در این استان بوده در صورتی که میانگین کشوری 45 درصد است.
رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به اینکه پلیس آگاهی استان بوشهر در این مدت موفق به شناسایی باندهای بزرگی شده است، عنوان داشت: در خصوص پرونده های بالای 500 میلیون ریال 99 درصد افزایش و در حوزه مبارزه با قاچاق کالا نیز بالغ بر 138 درصد افزایش عملکرد در شناسایی و دستگیری باندهای بزرگ و جرم های سازمان یافته داشته است. 


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - قاچاق - بوشهر - آگاهی - میانگین - مبارزه - اینکه - اولویت - کشوری - شناسایی - باندهای - کالای - افزایش - جامعه - مقیمی - جرایم - یافته - عنوان -

نظر شما در مورد : ایجاد احساس امنیت در جامعه با کشف جرایم جنایی

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها