امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 14:22:47

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142055 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 دی 1395 -ساعت : 16:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
استیضاح وزیر راه بعد از هفته سرکشی نمایندگان مجلس به حوزه‌های انتخابیه

نماینده مردم تبریز در مجلس مطرح کرد

استیضاح وزیر راه بعد از هفته سرکشی نمایندگان مجلس به حوزه‌های انتخابیه

مازندمجلس: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از استیضاح وزیر راه و شهرسازی بعد از هفته سرکشی از حوزه‌های انتخابی هر نماینده خبر داد.
مازندمجلس:محمداسماعیل سعیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز درخصوص آخرین وضعیت استیضاح وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: با توجه به مصادف بودن تشکیل جلسه کمیسیون عمران برای استیضاح وزیر مصادف با درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، جلسه منتفی شد.

وی با اشاره به اینکه هفته آینده، هفته سرکشی از حوزه‌های انتخاباتی نمایندگان هر استان در نظر گرفته شده است، افزود: با توجه به اینکه پنج هفته مداوم در مجلس حضور داشتیم، به احتمال قوی بیش از یک هفته، سرکشی و بازدید از حوزه‌های انتخاباتی خود داشته باشیم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: بعد از هفته سرکشی، جلسه کمیسیون برای مقدمات اولیه استیضاح وزیر راه تشکیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه برخی رفتارها و حرکات و برخی اتفاقات منجر به تعویق استیضاح وزیر راه و شهرسازی شده است، گفت: به عنوان نماینده مردم تبریز در مجلس، مصر در پیگیری موضوع استیضاح هستم زیرا این موضوع علاوه بر احقاق حقوق پایمال شده جان‌باختگان قطار تبریز- مشهد، بر تبعات دیگر از جمله تکرار دوباره چنین حوادثی در کشور نیز تأثیرگذار خواهد بود.

60002/ب20


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استیضاح - تبریز - نماینده - حوزه‌های - سرکشی - اینکه - انتخاباتی - موضوع - افزود - شهرسازی - نمایندگان - مصادف - تشکیل - کمیسیون -

نظر شما در مورد : استیضاح وزیر راه بعد از هفته سرکشی نمایندگان مجلس به حوزه‌های انتخابیه

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها