امروز پنج شنبه 30 شهریور 1396 ساعت 23:59:48

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142059 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 دی 1395 -ساعت : 17:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ابلاغیه وزرات کشور به استانداری‌ها شائیه انتخاباتی دارد/ این اقدام در شأن دولت نیست

شایق در گفت‌و‌گو با فارس:

ابلاغیه وزرات کشور به استانداری‌ها شائیه انتخاباتی دارد/ این اقدام در شأن دولت نیست

مازندمجلس: نماینده دوره هفتم مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ عقل سلیمی نمی‌پذیرد که تعاملات دولت با مردم از طریق سیاسی‌ترین جایگاه در استانداری‌ها با توجه به انتخابات 96 صورت بگیرد چرا که این شائبه انتخاباتی دارد.
مازندمجلس:عشرت شایق نماینده دوره هفتم مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به ابلاغیه وزارت کشور به عنوان طرح اطلاع‌رسانی و تعامل مستقیم با مردم به استانداری‌های سراسر کشور اظهار داشت: این ابلاغیه را دولت باید زودتر صورت می‌داد چرا که با توجه به اینکه تا انتخابات کمتر از 4 ماه زمان باقی مانده است شائبه انتخاباتی‌ آن وجود دارد.

وی افزود: قبل از اینکه هر دولتی سر کار بیاید در مبارزات انتخاباتی خود وعده و شعارهایی می‌دهد و طبعا قانون اساسی و اسناد بالادستی رفاه مردم را مورد توجه دارند بنابراین حرکت اولیه هر دولت پاسخگو بودن نسبت به مطالبات مردم است.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران تأکید کرد: برای پاسخگویی به مطالبات مردم طبق قانون سخنگویی پیش بینی شده است بنابراین اگر قرار است تعاملی با مردم و اطلاع‌رسانی صورت بگیرد طبق قانون جایگاهی برای این امر پیش‌بینی شده است.

شایق تصریح کرد: اگر قرار است وزارت کشور ابلاغیه‌ای به استانداری ها برای تعامل مستقیم مردم و اطلاع‌رسانی داشته باشد این باید از طریق معاون برنامه‌ریزی استانداری‌ها صورت بگیرد نه معاونان سیاسی و امنیتی.

وی افزود: هیچ عقل سلیمی نمی‌پذیرد که تعاملات دولت با مردم از طریق سیاسی‌ترین جایگاه در استانداری‌ها با توجه به انتخابات 96 صورت بگیرد چرا که این شائبه انتخاباتی دارد.

نماینده مردم تهران در مجلس هفتم در پایان گفت: ابلاغیه وزیر کشور به استانداری‌ها برای اجرای این طرح در شأن دولت و وزارت کشور نیست.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ابلاغیه - استانداری‌ها - اطلاع‌رسانی - قانون - وزارت - بگیرد - انتخاباتی - افزود - بنابراین - مطالبات - شائبه - مستقیم - نماینده - شورای - تعامل - اینکه - انتخابات -

مطالب مرتبط با : ابلاغیه وزرات کشور به استانداری‌ها شائیه انتخاباتی دارد/ این اقدام در شأن دولت نیست
نظر شما در مورد : ابلاغیه وزرات کشور به استانداری‌ها شائیه انتخاباتی دارد/ این اقدام در شأن دولت نیست

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها