مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142268 -تاریخ انتشار : جمعه 24 دی 1395 -ساعت : 14:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن

با اجرای ۱۳ برنامه در روز اول

با اجرای ۱۳ برنامه در روز اولسوت آغاز سی و دومین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر از امروز می‌شود

مازندمجلس:سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر از امروز (۲۴ دی ماه) در تالار وحدت، تالار رودکی، برج آزادی، فرهنگسرای نیاوران، سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی و برج میلاد کار خود را آغاز می‌کند.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، در ابتدا قرار بود این دوره از جشنواره موسیقی فجر به ریاست حمیدرضا نوربخش ۲۲ تا ۱ بهمن‌ماه برگزار شود اما به علت ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی این رویداد با دو روز تاخیر و تغییراتی در جدول اجرا برگزار می‌شود.

در اولین روز از این جشنواره «ارکستر کودکان پارس» ساعت ۱۸:۳۰ و «تریو رامبرانت» ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت به روی صحنه می‌روند. «شهید پرویزخان» ساعت ۱۴:۳۰، «گروه آوازی تهران» ساعت ۱۸:۳۰ و «کر فلوت تهران» ساعت ۲۱:۳۰ به میزبانی تالار رودکی اجرا خواهند کرد.

برج آزادی در همین روز شاهد اجرای گروه «کاکوبند» در ساعت ۱۸:۳۰ و «کاوه آفاق» در ساعت ۲۱:۳۰ خواهد بود. گروه‌های «آوای موج» و «با قدسیان» نیز به ترتیب ساعات ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‌روند.

رضا صادقی و سیامک عباسی خوانندگان پاپی هستند که ساعات ۱۹ و ۲۲ روز ۲۴ دی‌ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برای هواداران خود اجرا می‌کنند.

برج میلاد نیز میزبان اجرای پرواز همای و نوای دودوک «ژیوان گاسپاریان» در ساعات ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ خواهد بود. یکی از دو اجرای ژیوان گاسپاریان در ۲۳ دی‌ماه ساعت ۱۸:۳۰ به میزبانی تالار وحدت از جدول حذف شده و قرار است این هنرمند تنها ۲۴ دی‌ماه ساعت ۲۱:۳۰ در برج میلاد به روی صحنه برود. طبق اعلام روابط عمومی سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر افرادی که بلیت‌ اجرای گاسپاریان در تالار وحدت را تهیه کردند با ارائه همان بلیت می‌توانند به تماشای اجرای او در برج میلاد بروند.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اجرای - تالار - میلاد - جشنواره - موسیقی - ساعات - دی‌ماه - بین‌المللی - تهران» - میزبانی - گاسپاریان - می‌روند - فرهنگسرای - برنامه - امروز - سی‌ودومین - نمایشگاه - برگزار -

مطالب مرتبط با : با اجرای ۱۳ برنامه در روز اولسوت آغاز سی و دومین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر از امروز می‌شود
نظر شما در مورد : با اجرای ۱۳ برنامه در روز اولسوت آغاز سی و دومین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر از امروز می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها