امروز چهار شنبه 04 مرداد 1396 ساعت 11:21:59

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142304 -تاریخ انتشار : جمعه 24 دی 1395 -ساعت : 16:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تقدیر سفارت ایران از لبنانی‌ها برای حضور در مراسم آیت‌الله هاشمی

با صدور اطلاعیه‌ای‌انجام شد؛

تقدیر سفارت ایران از لبنانی‌ها برای حضور در مراسم آیت‌الله هاشمی

مازندمجلس: سفارت‌ایران در لبنان با صدور بیانیه‌ای از لبنانی‌ها برای حضور پرشور در مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی تشکر کرد.
مازندمجلس: سفارت‌ایران در لبنان با صدور بیانیه‌ای از لبنانی‌ها برای حضور پرشور در مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی تشکر کرد.

به گزارش ایلنا، سفارت جمهوری اسلامی ایران در لبنان با صدور بیانیه‌ای از همه ملت لبنان، مقام‌های دولتی، شخصیت‌ها و مقام‌های مذهبی، طایفه‌ای و گروه‌های سیاسی و اهالی رسانه که با ارسال پیام‌های تسلیت و یا با حضور پرشور در مراسم بزرگداشت و امضای دفتر یادبود رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با رهبری، رئیس‌جمهوری، دولت و ملت ایران و خانواده داغدار ایشان در این مصیبت همراهی و همدردی کردند، تقدیر و تشکر کرد.

در این بیانیه آمده است: حضور پرشور و گرم شما عزیزان در مراسم گرامیداشت و یادبود آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و ارسال پیام‌های تسلیت، جلوه ای دیگر از پیوندهای عمیق، دوستی و برادری دو ملت ایران و لبنان را آشکار ساخت و نشان داد دو ملت در غم ها و شادی ها کنار هم قرار دارند.

سفارت ایران در لبنان همچنین خاطرنشان کرده که مشارکت فلسطینیان مقیم لبنان هم در این مراسم، قدرشناسی ملت مظلوم فلسطین از حمایت‌های خالصانه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از قضیه و مقاومت فلسطین را متبلور ساخت.

در این بیانیه تصریح شده است: بدون‌تردید بیش از نیم قرن خدمات آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در حمایت از ملت‌های مظلوم به ویژه ملت رنج کشیده فلسطین و همچنین حمایت همه‌جانبه از لبنان و مقاومت لبنان و فلسطین مقابل تجاوزهای رژیم اشغالگر صهیونیستی در خاطر مردم لبنان و فلسطین و تاریخ منطقه و جهان اسلام ماندگار خواهد ماند.

سفارت ایران در لبنان تاکید کرده است: بدیهی است این راه تداوم دارد و تا ظلم و اشغال وجود دارد مبارزه با ستم و اشغالگری ادامه خواهد داشت.


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : لبنان - هاشمی - آیت‌الله - فلسطین - سفارت - رفسنجانی - مراسم - پرشور - بیانیه - همچنین - حمایت - مقاومت - مظلوم - مقام‌های - بیانیه‌ای - لبنانی‌ها - بزرگداشت - تقدیر - پیام‌های - ارسال - یادبود -

نظر شما در مورد : تقدیر سفارت ایران از لبنانی‌ها برای حضور در مراسم آیت‌الله هاشمی

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها