امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 12:31:17

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142307 -تاریخ انتشار : جمعه 24 دی 1395 -ساعت : 17:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن

علم‌الهدی: درنظر امام، شخص دوم انقلاب مقام معظم رهبری بود

مازندمجلس: نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌رضوی گفت: از صبح پیروزی انقلاب مهمترین دغدغه امام تداوم انقلاب بود، امام(ره) همواره تداوم انقلاب را در دست با کفایت مقام معظم رهبری می‌دیدند.

به گزارش ایرنا، آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه در حرم مطهر رضوی افزود: دغدغه اصلی امام(ره) بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تداوم آن بود و این مهم را در دست با کفایت مقام معظم رهبری می دیدند. 
وی اضافه کرد: در دوره ای که حضرت امام(ره) حکم امامت نماز جمعه تهران را برای مقام معظم رهبری صادر کردند انقلاب در شرایط بسیار خاصی قرار داشت. 
وی با اشاره به اینکه نماز جمعه تهران در آن زمان تریبون منحصر به فرد انقلاب اسلامی بود، اظهار کرد: در سال 58 در صدا و سیما هنوز کارگزاران و مسئولان طاغوت مشغول فعالیت بودند و دیگر رسانه های مطبوعاتی نیز در اختیار کمونیست ها و منافق ها بود و تنها رسانه انقلاب اسلامی آن دوران نماز جمعه تهران بود. 
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی اظهار کرد: در همان دوران شخصیت های انقلابی بسیار دیگری از جمله آیت الله هاشمی، آیت الله مهدوی کنی و آیت الله بهشتی حضور داشتند اما امام(ره) حکم را برای مقام معظم رهبری صادر کردند. 
آیت الله علم الهدی تصریح کرد: زمانی که بررسی می کنیم متوجه می شویم که در نظر امام(ره) شخص دوم انقلاب مقام معظم رهبری بوده است. 
امام جمعه مشهد با بیان اینکه در کشور ما ارائه نظرات مختلف آزاد است و با کسی برخورد نمی شود، تصریح کرد: همه نظر ها قابل بررسی است اما آن اندیشه ای باید مد نظر قرار بگیرد که از رهنمودهای حکیمانه رهبری نشات گرفته شده باشد. 
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه وصیت نامه امام ( ره ) نیز مصداق دیگری بر آرامش روح و روان ایشان از انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: وقتی حضرت امام(ره) سخن از قلبی آرام و روحی مطمئن را به میان می آورند بر اساس این است که انقلاب به دست کسی سپرده شده که دیگر نگران و دلواپس آن نیستند. 
وی با اشاره به اینکه پیام شفاهی( قولی) حضرت امام(ره) نیز همان سخنان آیت الله هاشمی در مجلس خبرنگان رهبری است، تصریح کرد: همگان باید بدانند که نباید از هیچ اندیشه ای و در هیچ حزبی که با نظر رهبری زاویه دارد پیروی کرده و در آن فعالیت کرد. 
آیت الله علم الهدی همچنین در ادامه با اشاره به اینکه انسان به هر نقطه ای بخواهد برسد باید خدا اسباب و مقدماتش را آماده کند، اظهار کرد:توجه به خدا، بزرگترین کلید موفقیت در عرصه زندگی از نظر تحقق همه آرمان ها است. 
وی گفت: درباره خصوصیات و ویژگی‌های زندگی انسانی نکته‌ای که توجه به آن برای همه به ویژه جوانان ضرورت دارد این است که محور در زندگی مادی این جهان ما امید و آرمان است.


منبع : الف


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انقلاب - رهبری - اینکه - اسلامی - اشاره - اظهار - تصریح - تهران - زندگی - تداوم - الهدی - بررسی - دیگری - آرمان - اندیشه - خراسان - فعالیت - بسیار - کفایت - پیروزی - دغدغه - دوران - رسانه -  نماینده -

مطالب مرتبط با : علم‌الهدی: درنظر امام، شخص دوم انقلاب مقام معظم رهبری بود
نظر شما در مورد : علم‌الهدی: درنظر امام، شخص دوم انقلاب مقام معظم رهبری بود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها