امروز یکشنبه 01 مرداد 1396 ساعت 03:12:45

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142309 -تاریخ انتشار : جمعه 24 دی 1395 -ساعت : 17:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن

کشف بيش از 20 تن برنج قاچاق در پل زال انديمشک

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- جانشين فرمانده انتظامی خوزستان از توقيف يک دستگاه تريلر کشنده و کشف بيش از 20 تن محموله برنج قاچاق در ايست و بازرسی "پل زال" شهرستان انديمشک خبر داد.
مازندمجلس: کشف بيش از 20 تن برنج قاچاق در پل زال انديمشکبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ سید محمد صالحی گفت: در ادامه روند مبارزه با کالای قاچاق، ماموران ایست و بازرسی "پل زال" شهرستان اندیمشک، در کنترل خودرو های عبوری یک دستگاه تریلر کشنده حامل محموله برنج قاچاق را متوقف کردند.
این مقام انتظامی افزود: ماموران در بازرسی از بار تریلر 20 تن و 800 کیلو گرم برنج قاچاق فاقد هرگونه مجوز قانونی و گمرکی کشف کردند و در این زمینه یک نفر قاچاقچی دستگیر شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش مالی برنج قاچاق کشف شده را یک میلیارد و 300 میلیون ریال اعلام کردند، خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده  به مراجع قضائی تحویل شد.
سرهنگ صالحی در خاتمه تصریح کرد: گسترش قاچاق کالا اثرات سوء و منفی بر تولید داخلی داشته و امنیت اقتصادی را در جامعه برهم می زند، که در این راستا پلیس خوزستان با متخلفان امر به صورت قاطع و قانونی برخورد می کند. 


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قاچاق - انتظامی - قانونی - خوزستان - تریلر - بازرسی - جامعه - صالحی - ماموران -

نظر شما در مورد : کشف بيش از 20 تن برنج قاچاق در پل زال انديمشک

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها