امروز چهار شنبه 04 مرداد 1396 ساعت 11:21:41

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142310 -تاریخ انتشار : جمعه 24 دی 1395 -ساعت : 17:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دستگیری عامل اصلی قتل‌عام ایرانشهر

دستگیری عامل اصلی قتل‌عام ایرانشهر

مازندمجلس: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اعلام خبر دستگیری عامل اصلی قتل عام ایرانشهر در حین فرار به پاکستان، جزئیات انگیزه عوامل قتل ۸ عضو خانواده ایرانشهری را تشریح کرد.
مازندمجلس:به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، سردار حسین رحیمی با اشاره به دستگیری سومین عامل قتل عام ایرانشهر در تشریح جزئیات دستگیری وی که ساعتی پیش انجام شد، اظهار داشت: به دنبال وقوع قتل 8 تن در تاریخ 20 دی در روستای نصیرآباد شهرستان ایرانشهر، با توجه به حساسیت موضوع، پیگیری این قتل‌ها در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: پس از انجام اقدام تخصصی پلیسی، ماموران موفق به شناسایی دو تن از عوامل این قتل عام شدند و با اشراف اطلاعاتی و تلاش شبانه‌روزی موفق شدند بامداد امروز دو متهم 26 و 27 ساله را دستگیر کنند.
 
وی ادامه داد: همچنین در تحقیقات پلیسی انجام شده مشخص شد که عامل سوم این جنایت، به شهرستان میرجاوه متواری شده و قصد فرار به خاک کشور پاکستان را دارد.
 
رحیمی گفت: به دنبال اطلاع از این امر، همکاران ما محل اختفای نفر سوم که عامل اصلی این جنایت بود را شناسایی کرده و در عملیاتی غافلگیرانه، وی را دستگیر کردند و موفق شدند یک قبضه سلاح کلاشینکف که به وسیله آن، قتل عام مذکور صورت گرفته بود کشف کنند.
 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هر سه متهم دستگیر شده به قتل اعتراف کرده‌اند، خاطرنشان کرد: پس از دستگیری عامل اصلی این جنایت، سه نفر دیگر که در فرار وی نقش داشته بودند نیز شناسایی و دستگیر شدند.
 
وی در تشریح علت و انگیزه وقوع این قتل گفت: پس از دستگیری عامل اصلی این جنایت، وی انگیزه قتل را اقدام تلافی جویانه عنوان کرد و مدعی شد برای تلافی قتل برادر و پدرش توسط همسر یکی از زنان به قتل رسیده، دست به این اقدام زده است.

110

 


منبع : جام نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دستگیری - دستگیر - شناسایی - اقدام - جنایت، - تلافی - انگیزه - بلوچستان - سیستان - تشریح - ایرانشهر - دنبال - شهرستان -  فرمانده - انتظامی -

مطالب مرتبط با : دستگیری عامل اصلی قتل‌عام ایرانشهر
نظر شما در مورد : دستگیری عامل اصلی قتل‌عام ایرانشهر

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها