امروز یکشنبه 01 مرداد 1396 ساعت 03:03:32

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142314 -تاریخ انتشار : جمعه 24 دی 1395 -ساعت : 18:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن

خانه ای در نظام آباد در آتش سوخت+تصاویر

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- طبقه سوم یک ساختمان سه طبقه مسکونی درمنطقه نظام آباد تهران طعمه آتش سوزی شد و خسارت مالی زیادی برجای ماند.
مازندمجلس: به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،به دنبال اطلاع رسانی این آتش سوزی توسط همسایگان و شهروندان به سامانه125، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی در ساعت12:29 روزگذشته بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های2و93را به محله نظام آباد، خیابان سلمان فارسی اعزام کرد.
آتش سوزی گسترده یک منزل مسکونی درشرق تهرانحسن علیمردانی معاون منطقه6 عملیات آتش نشانی تهران که در محل حضور داشت در این باره گفت: آتش سوزی دریک ساختمان سه طبقه مسکونی اتفاق افتاد و طی آن یک واحد مسکونی 70 مترمربعی به نحوی شعله ور بود که آتش از پنجره ها زبانه می کشید.
آتش سوزی گسترده یک منزل مسکونی درشرق تهرانوی اضافه کرد: آتش نشانان به محض حضور درنزدیکی محل حادثه به دلیل تنگی معبر و عدم ورود خودروهای آتش نشانی مجبور شدند چندین بند لوله آتش نشانی را به هم متصل کنند تا آب مورد نیاز برای خاموش کردن این آتش سوزی را تامین کنند.
علیمردانی درادامه ابراز داشت: نیروهای آتش نشانی با استفاده ازتجهیزات کامل انفرادی و دستگاه تنفسی به کانون آتش در طبقه سوم نزدیک شده و با استفاده از دو رشته لوله آب پرفشارآتش نشانی، شعله های آتش را مهار و خاموش کردند.
آتش سوزی گسترده یک منزل مسکونی درشرق تهرانوی خاطرنشان کرد: این آتش سوزی به رغم گسترده بودن آن خوشبختانه هیچ گونه مصدومیتی به دنبال نداشت و نیروهای آتش نشانی بعد از مهارکامل آتش سوزی، دود غلیظ ناشی ازآن را به وسیله فن های قوی به بیرون از ساختمان تخلیه کردند.
معاون منطقه 6 عملیات گفت:علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان این منطقه عملیاتی در دست بررسی است. 


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نشانی - خاموش - حادثه - نیروهای - استفاده - منطقه - مسکونی - ساختمان - نشانان - علیمردانی - معاون - عملیات - دنبال -

نظر شما در مورد : خانه ای در نظام آباد در آتش سوخت+تصاویر

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها