امروز چهار شنبه 04 مرداد 1396 ساعت 11:21:17

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142319 -تاریخ انتشار : جمعه 24 دی 1395 -ساعت : 18:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جدیدترین خبر از محل حضور سرکرده داعش

مازندمجلس: سخنگوی حشدالشعبی عراق جزئیاتی جدید از مکان حضور سرکرده گروه تروریستی داعش اعلام کرد.

به گزارش تسنیم، سخنگوی حشدالشعبی عراق در گفتگو با المیادین گفت که اطلاعاتی در اختیار داریم که نشان می‌دهد ابوبکر بغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش در منطقه بین البعاج و القیروان حضور دارد.
 
احمد الاسدی تاکید کرد که نیروهای امنیتی و داوطلب مردمی، بغدادی را دستگیر خواهند کرد، زیرا اطلاعاتی وجود دارد که نشان می‌دهد این تروریستی در منطقه واقع بین البعاج و القیروان در نزدیکی مرزهای عراق و سوریه مخفی شده است.
 
اسدی با اشاره با رقابت آمریکایی‌ها با عراقی‌ها برای از پای در آوردن بغدادی گفت: نیروهای مسلح و داوطلب مردمی عراق برای جمع‌آوری اطلاعات در خصوص این جنایتکار و تحرکاتش و در نهایت از پای در آوردن او با هم همکاری می‌کنند.
وی تاکید کرد: ما معتقیم بغدادی همچنان زنده است.
سخنگوی نیروهای داوطلب مردمی عراق همچنین از پایان آمادگی‌ها برای آغاز مرحله ششم عملیات آزادسازی غرب موصل خبر داد و گفت: مرحله ششم آزادسازی موصل به زودی آغاز می‌شود و شرایط برای آغاز این عملایت فراهم شده است.
وی افزود: آزادسازی تلعفر بر روند عملیات آزادی موصل تاثیر مثبتی خواهد گذاشت و به این نبرد فیصله خواهد داد، زیرا داعش توان رویارویی با نیروهای امنیتی در موصل را از دست داده است.


منبع : الف


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بغدادی - نیروهای - داوطلب - سرکرده - تروریستی - سخنگوی - آزادسازی - آوردن - مرحله - عملیات - امنیتی - مردمی - القیروان - اطلاعاتی - حشدالشعبی - می‌دهد - منطقه - البعاج - تاکید -

نظر شما در مورد : جدیدترین خبر از محل حضور سرکرده داعش

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها