امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 14:32:53

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142321 -تاریخ انتشار : جمعه 24 دی 1395 -ساعت : 19:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن

کاندیدای حزب اعتدال و توسعه برای سال ۹۶

مازندمجلس: عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: روحانی کاندیدای حزب عتدال و توسعه برای سال ۹۶ است.
 به گزارش تسنیم، سیدمحمود واعظی وزیر ارتباط و فناوری اطلاعات و عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه عصر امروز (جمعه 24 دی) در حاشیه مراسم ختم پدر حمیدرضا آصفی سخنگوی اسبق وزارت امور خارجه در جمع خبرنگاران گفت: حزب اعتدال و توسعه در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 از آقای روحانی حمایت می‌کند. البته ما به دنبال آن نیستیم تا از الان فضای جامعه را انتخاباتی کنیم و زمانی که نزدیک ایام انتخابات بشویم حزب اعتدال و توسعه به وظایف خود عمل خواهد کرد و ما از مردم برای مشارکت گسترده در انتخابات دعوت می‌کنیم.
وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا درگذشت آیت‌الله رفسنجانی تاثیری در انتخاب روحانی در انتخابات آتی ریاست جمهوری خواهد داشت، اظهار کرد: به هر حال ارتباط مرحوم آقای هاشمی را آقای روحانی یک ارتباط تاریخی بود که از قبل از انقلاب آغاز شد و در طول انقلاب نیز این ارتباط نزدیک ادامه داشت و برای مردم تبعیت آقای روحانی از خط‌ و مشی مرحوم آیت‌الله هاشمی که همانا خط اعتدال و سازندگی کشور بود روشن است. 
واعظی ادامه داد: مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی فراتر از یک شخصیت و یک اندیشه بود و تشییع پیکر ایشان در تهران و مراسمات ختمی که برای ایشان در سراسر کشور برگزار شد نشان داد که مردم اندیشه ایشان را فهمیده‌اند آقای روحانی هم یک دوست صمیمی خود را از دست داد. 


منبع : الف


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : توسعه - روحانی - اعتدال - انتخابات - ارتباط - مرحوم - هاشمی - آیت‌الله - رفسنجانی - اندیشه - ادامه - انقلاب - ریاست - مرکزی - شورای - خبرنگاران - کاندیدای - جمهوری - نزدیک -

مطالب مرتبط با : کاندیدای حزب اعتدال و توسعه برای سال ۹۶
نظر شما در مورد : کاندیدای حزب اعتدال و توسعه برای سال ۹۶

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها