امروز چهار شنبه 04 مرداد 1396 ساعت 11:19:41

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142330 -تاریخ انتشار : جمعه 24 دی 1395 -ساعت : 21:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جزئيات سانحه رانندگی تعدادی از بستگان آیت الله هاشمی رفسنجانی

مازندمجلس: فرماندار اردکان یزد جزییات سانحه رانندگی برای تعدادی از بستگان آیت الله هاشمی رفسنجانی را تشریح کرد.
مازندمجلس:

هادی مقیمی فرماندار اردکان یزد گفت: ساعت ۲ و ۱۵ دقیقه دیشب پژو پارس سفید با سرنشینی میثم، نازنین، نجمه و ابوالقاسم شریفی نژاد و عذرا شریفیان در کیلومتر ۱۱ محدوده ورودی استان یزد در مسیر نایین - اردکان به علت خستگی و خواب آلودگی راننده واژگون می شود که در این حادثه سرنشینان مصدوم می شوند.

به گزارش نامه نيوز، وی افزود: بلافاصله پلیس راه در محل حاضر و با هماهنگی انجام شده اورژانس ۱۱۵ اقدام به معاینات اولیه و انتقال آنها به بیمارستان ضیایی می کند. دو نفر از مصدومین ( میثم و نجمه شریفی نژاد) به علت شکستگی ترقوه و سرگیجه تا ظهر امروز در بیمارستان بستری و پس از انجام معاینات و اقدامات درمانی توسط پزشکان متخصص مرخص می شوند.

مقیمی ادامه داد: در این حادثه یک کودک شش ساله بر اثر واژگونی خودرو به بیرون پرت شده است که آسیبی ندیده است. خودروی مصدومین که دچار آسیب شده نیز به پارکینگ منتقل شده است. این مصدومان از بستگان مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بوده اند که از تهران به مقصد رفسنجان برای شرکت در مجلس ترحیم ایشان عازم بوده اند. الحمدالله حال مصدومان خوب است و اردکان را به مقصد رفسنجان ترک کرده اند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اردکان - مصدومین - بیمارستان - مصدومان - آیت الله هاشمی رفسنج - رفسنجان - معاینات - حادثه - هاشمی - رفسنجانی - مقیمی - شریفی - بستگان -

نظر شما در مورد : جزئيات سانحه رانندگی تعدادی از بستگان آیت الله هاشمی رفسنجانی

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها