امروز چهار شنبه 04 مرداد 1396 ساعت 11:23:08

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142342 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 00:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن

استعفای دیپلمات اسرائیلی در لندن

مازندمجلس: یک دیپلمات اسرائیلی در سفارتخانه این رژیم در لندن بخاطر رسوایی سیاسی درپی صحبت درباره لزوم برکناری نمایندگان پارلمان بریتانیا که علیه رژیم صهیونیستی اظهار نظر می‌کنند، مجبور به استعفا شد.
به گزارش فارس، یک دیپلمات اسرائیلی در سفارتخانه این رژیم در انگلیس، بخاطر رسوایی سیاسی که به بار آورد، مجبور به استعفا شد.

«شای ماسوت» که بعنوان یک مقام ارشد سیاسی در سفارتخانه رژیم صهیونیستی در لندن مشغول به کار بود، بخاطر صحبت درباره لزوم اخراج و از دور خارج کردن نمایندگان پارلمان بریتانیا که از اسرائیل انتقاد می‌کنند و پخش شدن فیلم این صحبت‌ها، استعفا کرد.

به نوشته پایگاه خبری «عاروتص شوع» این فیلم صحبت‌های ماسوت توسط خبرنگار مخفی شبکه «الجزیره» ضبط شده که طی آن حتی درباره کنار گذاشتن «آلن دانکن» معاون وزیر خارجه بریتانیا نیز حرف زده بود.

این صحبت‌های مداخله جویانه دیپلمات اسرائیلی باعث شد «مارک رِغِو» سفیر این رژیم در بریتانیا مجبور به عذرخواهی شده و تاکید کرد ماسوت دیگر ارتباطی با این سفارتخانه نخواهد داشت.


منبع : الف


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دیپلمات - بریتانیا - سفارتخانه - اسرائیلی - درباره - استعفا - سیاسی - مجبور - بخاطر - صحبت‌های - ماسوت - نمایندگان - رسوایی - پارلمان - صهیونیستی -

نظر شما در مورد : استعفای دیپلمات اسرائیلی در لندن

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها