امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 12:33:01

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142355 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 02:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن

خرازی: برجام قابل بازنگری نیست

مازندمجلس: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: برجام یک تعهد بین‌المللی است و قابل بازنگری نیست. با توجه به نفوذی که آمریکا بر بانکهای اروپایی دارد تا آمریکا چراغ سبز ندهد آنها مبادلاتشان با ایران را شروع نمی‌کنند.
به گزارش تسنیم، کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی عصر امروز (جمعه 24 دی) در حاشیه مراسم ختم پدر حمیدرضا آصفی سخنگوی اسبق وزارت امور خارجه در جمع خبرنگاران با اشاره به فرارسیدن یک سالگی برجام گفت: برجام قطعا فوایدی داشته است اما هنوز به صورت کامل اجرا نشده و آمریکا هنوز به تمامی تعهداتش عمل نکرده است ولی گشایش‌های زیادی را ایجاد کرده است.

وی افزود: بیشتر مشکلات برجام در حوزه بانکی و نقل و انتقالات مالی است و خود برجام از نظر حقوقی مشکلی ندارد اما با توجه به نفوذی که آمریکا بر بانکهای اروپایی دارد تا آمریکا چراغ سبز ندهد آنها مبادلاتشان با ایران را شروع نمی‌کنند.

خرازی با اشاره به سخنان اخیر گزنیه پیشنهادی ترامپ برای تصدی وزارت خارجه آمریکا مبنی بر اینکه باید در برجام بازنگری صورت گیرد، اظهار کرد: برجام یک تعهد بین‌المللی است و به نظر ما به هیچ وجه قابل بازنگری نیست.


منبع : الف


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : برجام - آمریکا - بازنگری - خرازی - مبادلاتشان - نمی‌کنند - خارجه - اشاره - اروپایی - وزارت - نفوذی - راهبردی - شورای - روابط - خارجی - بین‌المللی - بانکهای -

نظر شما در مورد : خرازی: برجام قابل بازنگری نیست

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها