امروز چهار شنبه 04 مرداد 1396 ساعت 11:25:08

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142363 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 05:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

خوش‌بینی محسن رضایی به دو تصمیم دونالد ترامپ

مازندمجلس: دبیر مجمع تشخیص مصلت نظام با نگاهی خوش‌بینانه از گزینه‌های معرفی شده توسط ترامپ برای ریاست سی‌آی‌ای و وزارت دفاع، گفت: ما از ورود ژنرال‌ها به کابینه آقای ترامپ نگران نیستیم. آن‌ها از بسیاری از سیاسیون آمریکا عاقل‌تر اند.

محسن رضایی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: مایک پومپئو و جیمز ماتیس ژنرال‌های معروف آمریکا به ترتیب قرار است ریاست سی‌آی‌ای و وزارت دفاع آمریکا را به عهده بگیرند، دو تن از مهم‌ترین و حساس‌ترین چهره‌های کابینه ترامپ‌اند که هرچند اظهارات آن‌ها صورتی خشن و اقرارآمیز نسبت به واقعیت‌های موجود دارد اما به نظر می رسد نسبت به بسیاری از سیاستمداران آمریکایی از عقلانیت سیاسی بهتری برخوردارند و ضمن توجه به واقعیات از توهم و رویاپردازی اجتناب خواهند کرد.

به عقیده من دوره حساسی بین ما و این ژنرال‌ها در راه است. ما از ورود ژنرال‌ها به کابینه آقای ترامپ نگران نیستیم. آن‌ها از بسیاری از سیاسیون آمریکا عاقل‌ترند. ما به خوبی سابقه و میزان فهم و دانش آن‌ها را می‌دانیم و آن‌ها هم از توانایی‌های ما کاملا آگاهند. بنابراین در روبرو شدن و ارزیابی اقدامات آن‌ها نباید شتاب کرد. آن‌ها به خوبی می‌فهمند که ایران شیر صبور و ببر مراقبی است که نباید به او نزدیک شوند.


منبع : الف


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آن‌ها - آمریکا - ترامپ - بسیاری - ژنرال‌ها - کابینه - سیاسیون - ریاست - نباید - سی‌آی‌ای - وزارت - نگران - نیستیم - رضایی -

مطالب مرتبط با : خوش‌بینی محسن رضایی به دو تصمیم دونالد ترامپ
نظر شما در مورد : خوش‌بینی محسن رضایی به دو تصمیم دونالد ترامپ

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها