امروز یکشنبه 01 مرداد 1396 ساعت 03:12:12

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142407 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 07:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئوفیان: اگر اصولگرایان گزینه ناشناخته به مردم معرفی کنند قطعا کار خود را سخت کرده اند/ احمدی نژاد در سال 84 گزینه اصولگرایان نبود/ کار اصلاح طلبان راحت تر است

مازندمجلس: دبیرکل حزب ایران زمین بر این عقیده است که اصلاح طلبان به دلیل اینکه گزینه انتخاباتی خود را مشخص کرده اند قطعا راه آسان تری را نسبت به اصولگرایان برای انتخابات سال آتی در پیش دارند.
مازندمجلس: دبیرکل حزب ایران زمین بر این عقیده است که اصلاح طلبان به دلیل اینکه گزینه انتخاباتی خود را مشخص کرده اند قطعا راه آسان تری را نسبت به اصولگرایان برای انتخابات سال آتی در پیش دارند.

ابوالقاسم رئوفیان، دبیر کل حزب ایران زمین در گفت‌وگو با نامه نیوز در خصوص آخرین برنامه های انتخاباتی گفت: انتخابات همیشه حال و هوای خاص خود را داشته  و انتخابات سال آتی نیز شرایط خاصی دارد. در واقع تغییراتی که می‌خواهند در فضای داخلی کشور به لحاظ سیاست‌های اقتصادی، دیپلماسی، سیاست خارجی و داخلی در چارچوب سیاست‌های کلی اعلامی از سوی رهبر معظم انقلاب انجام بدهند، باعث ایجاد فضای خاصی برای انتخابات شده است.

وی ادامه داد: تغییراتی که در منطقه و فضای اطرف ما وجود دارد؛ نقش مهم و استراتژیک ایران در حل بحران سوریه، مسائل سیاست خارجی و دوران پس از برجام و سایر مشکلات از جمله سیستمی شدن فساد و حقوق های نجومی  همه و همه باعث می‌شود که حال و هوای انتخابات را نسبت به سایر انتخابات گذشته متمایز می‌کند.

رئوفیان با بیان اینکه اصلاح‌طلبان نسبت به اصولگرایان کار راحت تری را در پیش دارند، خاطرنشان کرد: گزینه انتخاباتی و وحدت اصلاح طلبان مشخص است و به همین دلیل به مراتب وضعیت بهتری دارند. آرایش سیاسی اصولگرایان مشخص نشده است و به نظر می‌رسد تا وحدت راه زیادی را در پیش دارند.

این فعال سیاسی با اشاره به مواضع اصولگرایان در خصوص معرفی یک گزینه ناشناخته برای انتخابات ، تصریح کرد: این خود از مشکلاتی است که پیش روی اصولگرایان است، یعنی مشکل معرفی گزینه ای که جامعه نسبت به او شناخت لازم را نداشته باشد. طبیعی است که معرفی چنین گزینه ای ، اصولگرایان را در ارتباط با موضوع معرفی و ایجاد شناخت در جامعه نسبت به گزینه درگیر خواهد کرد و در نهایت کارشان برای انتخابات سخت‌تر خواهد شد.

دبیرکل حزب ایران زمین، با تاکید بر این که جامعه باید نسبت به گزینه معرفی شده باید شناخت کافی و کامل داشته باشند، گفت: گزینه انتخابات ریاست جمهوری باید یک گزینه ملی باشد یعنی چهره ای که همواره رسانه‌ها و مردم شناختی کامل و اخلاقیی از وی داشته باشند.

رئوفیان ادامه داد: اصولگرایان اگر می خواهند که حتما گزینه‌ای ناشناخته را معرفی کنند، سازوکار و نحوه معرفی زود هنگام را در دستور کار خود قرار دهند تا مردم فرصت شناخت و بررسی گزینه ها را داشته باشند؛ تا جامعه به معرفت و شناخت درستی از گزینه مورد نظر برسد.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه احمدی نژاد نیز ناشناخته بود و گزینه اصولگرایان هم نبود ، خاطرنشان کرد: در سال 84 گزینه اصولگرایان لاریجانی بود، احمدی نژاد خود به خود آمد و بعد هم بدون حمایت احزاب سیاسی با یک موجی آمد و توانست آرا مردم را به سوی خود جذب کند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گزینه - اصولگرایان - انتخابات - معرفی - شناخت - ناشناخته - سیاسی - جامعه - انتخاباتی - رئوفیان - دارند - اینکه - اصلاح - طلبان - احمدی - مسائل - خاطرنشان - ادامه - خارجی - تغییراتی - دبیرکل - داخلی - سیاست‌های - سیاست - ایجاد -

مطالب مرتبط با : رئوفیان: اگر اصولگرایان گزینه ناشناخته به مردم معرفی کنند قطعا کار خود را سخت کرده اند/ احمدی نژاد در سال 84 گزینه اصولگرایان نبود/ کار اصلاح طلبان راحت تر است
نظر شما در مورد : رئوفیان: اگر اصولگرایان گزینه ناشناخته به مردم معرفی کنند قطعا کار خود را سخت کرده اند/ احمدی نژاد در سال 84 گزینه اصولگرایان نبود/ کار اصلاح طلبان راحت تر است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها