امروز یکشنبه 01 مرداد 1396 ساعت 03:07:31

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142429 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 08:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ملزم شدن بهزیستی و کمیته امداد به افزایش مستمری مددجویان/ مددجویان نهادهای حمایتی مشمول برخی معافیت ها می شوند

ملزم شدن بهزیستی و کمیته امداد به افزایش مستمری مددجویان/ مددجویان نهادهای حمایتی مشمول برخی معافیت ها می شوند

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- مدیرکل امور مجلس سازمان بهزیستی کشور گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با افزایش مستمری مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی موافقت کرده و اکنون این دستگاه ها ملزم به اجرای افزایش مستمری ها هستند.
مازندمجلس:

سید مهدی زهراییدر گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: با توجه به هماهنگی هایصورت گرفته از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، از ابتدای سال 96 مستمری مددجویاننهادهای حمایتی اعم از بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) 20 درصد میزان حقوقو مستمری تعیین شده برای سال 96 خواهد بود.

وی افزود: بابرنامه ریزی های صورت گرفته از سوی دستگاه های مسئول از جمله کمیته امداد و سازمانبهزیستی از ابتدای سال 96 این قانون عملیاتی خواهد شد و دستگاه ها مکلف به اجرایآن هستند.

مدیرکل امور مجلسسازمان بهزیستی با اشاره به معافیت های مالی در نظر گرفته شده برای مددجویان تحتپوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: علاوه بر افزایش مستمریمددجویان در سال 96، مقرر شده برخی از معافیت ها نیز برای افراد کم برخوردار درنظر گرفته شود.

زهرایی از آمادگینمایندگان مجلس شورای اسلامی برای بررسی پیشنهاد روسای کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در مجلس خبرداد و اظهارکرد: طی چند ماه آینده، روسای کمیتهامداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور پیشنهادات خود در رابطه با معافیت ها را در کمیسیون اجتماعیمجلس شورای اسلامی مطرح خواهند کرد و در صورتی که این پیشنهادات بار مالی نداشتهباشد، با آنها موافقت خواهد شد.

وی با بیان اینکه" بحث افزایش مستمری مددجویان نهادهای حمایتی از سال های قبل همواره مطرحبوده است" تصریح کرد: از سال های قبل نیز بحث افزایش مستمری مددجویان دستگاههای حمایتی همواره مطرح بود اما آنطور که باید اجرایی نمی شد. در حال حاضر باتصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی سال 96 این اتفاق محقق خواهد شد زیرا افزایشمستمری ها به یک قانون تبدیل شده و قانون نیز لازم الاجرا است.


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بهزیستی - مستمری - امداد - کمیته - مددجویان - شورای - معافیت - گرفته - افزایش - حمایتی - اسلامی - قانون - خمینی - روسای - پیشنهادات - همواره - میزان - نهادهای - نمایندگان - دستگاه - ابتدای -

نظر شما در مورد : ملزم شدن بهزیستی و کمیته امداد به افزایش مستمری مددجویان/ مددجویان نهادهای حمایتی مشمول برخی معافیت ها می شوند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها