مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142462 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 09:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

موحدی کرمانی: برای انتخابات باید نزدیکترین گزینه به رهبری را انتخاب کنیم

مازندمجلس: دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: ما باید بگردیم و نزدیکترین گزینه به رهبری را از نظر ثبات، روحیات، بینش، شجاعت، بی‌اعتنایی به دنیا و ساده زیستی و عدل پیدا کنیم.
مازندمجلس: آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی طی سخنانی در نخستین نشست شورای استانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به نقش شورای نگهبان در انتخابات آتی گفت: هر کس تایید صلاحیت شود وارد فضای رقابتی می‌شود که در آن انتخاب میان صالح و اصلح خواهد بود و ما نیز باید بگردیم و اصلح را پیدا کنیم و به او رای دهیم.این یک وظیفه است و گام برداشتن در این مسیر عبادت محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: شورای محترم نگهبان حداقل صلاحیت را لحاظ می‌کند اما ما باید دنبال حداکثر صلاحیت باشیم. ما باید بگردیم و نزدیکترین گزینه به رهبری را از نظر ثبات، روحیات، بینش، شجاعت، بی اعتنایی به دنیا و ساده زیستی و عدل پیدا کنیم.

موحدی کرمانی افزود: ممکن است افرادی، آدم‌های خوبی باشنداما مقبولیت نداشته باشند و رای نیاورند، پس باید همه شرایط را برای رسیدن به گزینه اصلح در نظر گرفت.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز در پایان تاکید کرد: نمی‌خواهیم‌ کسی رییس جمهور شود که نسبت به پول‌های غارت شده بیت‌المال بی‌تفاوت باشد بلکه می‌خواهیم کسی انتخاب شود که پول‌ها را به بیت المال برگرداند و جلوی سوءاستفاده‌ها و رانت خواری‌ها را بگیرد.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای - صلاحیت - موحدی - گزینه - کرمانی - بگردیم - نگهبان - انتخابات - رهبری - نزدیکترین -

مطالب مرتبط با : موحدی کرمانی: برای انتخابات باید نزدیکترین گزینه به رهبری را انتخاب کنیم
نظر شما در مورد : موحدی کرمانی: برای انتخابات باید نزدیکترین گزینه به رهبری را انتخاب کنیم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها