امروز یکشنبه 01 مرداد 1396 ساعت 03:08:54

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142467 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 09:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ماجرای «گربه و پلنگ» بار دیگر کتاب شد

ماجرای «گربه و پلنگ» بار دیگر کتاب شد

مازندمجلس: سه کتاب «گربه و پلنگ»، «خاله ستاره و بزغاله» و «جان شما کجاست؟» اثر محمدهادی محمدی برای کودکان به انتشار رسید.
مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز ، به تازگی سه اثر داستانی- آموزشی از محمدهادی محمدی برای گروه سنی ب و ج (6 تا 12 سال) از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازنشر شده است.

این سه کتاب که پیش از این در دهه‌ی هفتاد منتشر شده بودند این روزها بار دیگر به بازار کتاب راه یافته‌اند.

محمدهادی محمدی که آثار متعددی را برای کودکان به انتشار رسانده است با زبانی ساده و روان داستان‌هایی از حیوانات و انسان‌ها را نقل می‌کند. این داستان‌ها که برخی از آنان جنبه‌ای افسانه‌ای دارند به آموزش مفاهیم زندگی به کودکان می‌پردازند.

محمدی که سال گذشته موفق به دریافت جایزه‌ی کتاب سال جمهوری اسلامی شده است در این کتاب‌ها نیز با نگاهی ویژه به مخاطبان خود و موضوع‌های داستانی پرداخته است و برای مخاطبان کم سن و سال خود چالش‌هایی را ایجاد کرده است.

در بخشی از کتاب گربه و پلنگ می‌خوانیم: در جنگلی دور افتاده، پلنگ پیری زندگی می‌کرد که بزرگ قبیله پلنگ‌ها بود. این پلنگ پیر که دیگر نابینا شده بود و با چوب‌دستی راه می‌رفت، افسانه‌های زیادی بلد بود. در شب‌های بلند پاییز و زمستان، کار پلنگ پیر این بود که کنار آتش بنشیند و برای پلنگ‌های جوان قصه و افسانه تعریف کند.

براساس این گزارش «گربه و پلنگ»، «خاله ستاره و بزغاله» و «جان شما کجاست؟» که از آثار موفق کانون بوده‌اند این روزها بار دیگر در کتاب‌فروشی‌های کانون در سراسر کشور عرضه شده‌اند.


منبع : هنر نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کودکان - کانون - محمدی - زندگی - مخاطبان - روزها - گزارش - «گربه - داستانی - محمدهادی -

نظر شما در مورد : ماجرای «گربه و پلنگ» بار دیگر کتاب شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها