امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 12:34:33

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142473 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 09:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دشمنان سعی دارند از طریق نفوذ تفکرات لیبرالی را جایگزین اندیشه‌های انقلابی کند/ جنبش دانشجویی مراقب نفوذ باشد

منتظمی :

دشمنان سعی دارند از طریق نفوذ تفکرات لیبرالی را جایگزین اندیشه‌های انقلابی کند/ جنبش دانشجویی مراقب نفوذ باشد

مازندمجلس: دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: دشمنان سعی دارند با جنگ نرم مانند نفوذ در کشور فعالیت کنند که فقط پوسته‌ای از جمهوری اسلامی باقی بماند و درون این نظام به سمت تفکرات لیبرالی برود.
مازندمجلس:متین منتظمی دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ، با بیان اینکه مقام معظم رهبری تاکید بسیار ویژه‌ای بر مراقبت از نفوذ به خصوص در تشکل‌های دانشجویی دارند، گفت: نفوذ در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در حال انجام است و به صراحت مشاهده کردیم که برخی اقدامات نفوذ از سوی عناصر نفوذی دشمن در حوزه‌های مختلف انجام می‌شود. 

منتظمی گفت: جنبش دانشجویی وظیفه دارد این مسائل را آشکار کند و اجازه ندهد عده‌ای به داخل کشور بیایند و اقتصاد و سیاست ما را تضعیف کنند. 

وی گفت: لازم است که ما بسیار مراقب عناصر نفوذی باشیم، به دلیل اینکه انقلاب اسلامی به اهدافی مانند صدور انقلاب نزدیک است، دشمنان سعی دارند با جنگ نرم مانند نفوذ در کشور فعالیت کنند که فقط پوسته‌ای از جمهوری اسلامی باقی بماند و درون این نظام به سمت تفکرات لیبرالی برود. 

منتظمی گفت: نفوذ فکری اهمیت ویژه‌ای دارد و ما باید نسبت به این نفوذ نیز توجه زیادی داشته باشیم تا کسی نتواند فکر و اندیشه انقلابی را نابود کند، ما باید اندیشه های انقلاب و آرمان‌های امام و رهبری را تبیین کنیم و به مردم نشان دهیم تا تفکرات دیگری جایگزین تفکرات انقلابی نشود. 


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تفکرات - منتظمی - انقلاب - دانشجویی - انقلابی - اسلامی - عناصر - حوزه‌های - نفوذی - گفت‌وگو - اندیشه - مانند - ویژه‌ای - بسیار - دارند - لیبرالی - مراقب - دشمنان - رهبری - اینکه - جایگزین -

مطالب مرتبط با : دشمنان سعی دارند از طریق نفوذ تفکرات لیبرالی را جایگزین اندیشه‌های انقلابی کند/ جنبش دانشجویی مراقب نفوذ باشد
نظر شما در مورد : دشمنان سعی دارند از طریق نفوذ تفکرات لیبرالی را جایگزین اندیشه‌های انقلابی کند/ جنبش دانشجویی مراقب نفوذ باشد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها