امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 14:33:28

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142489 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 10:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

راه اندازی باغ پرندگان در طولانی ترین پل معلق خاورمیانه

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- مدیر عامل مجموعه نمونه گردشگری نور سبلان گفت: باغ پرندگان در طولانی ترین پل معلق خاورمیانه در مشگین شهر راه اندازی می شود.
مازندمجلس: راه اندازی باغ پرندگان در طولانی ترین پل معلق خاورمیانهبه گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،حسین عباس نیا درجمع خبرنگاران در مشگین شهر اظهار داشت : یکی از اولویت های اساسی مجموعه گردشگری نور سبلان راه اندازی باغ پرندگان است که با برنامه ریزی های انجام شده این پروژه در پل معلق مشگین شهر راه اندازی می شود.
وی با اشاره به این که ایجاد سایت لجن درمانی و پارک آبی نیز از برنامه های دیگر مجموعه گردشگری نور سبلان است، افزود: با برنامه های انجام شده مدرن ترین پارک آبی شمالغرب کشور در پل معلق مشگین شهر راه اندازی می شود  که با راه اندازی این پروژه تحول عظیمی در جذب گردشگری داخلی و خارجی بوجود می آید.
مدیر عامل مجموعه گردشگری نور سبلان از آغاز مطالعات اولیه برای راه اندازی دهکده سلامت در پل معلق مشگین خبر داد و افزود: این پروژه برای ما از اهمیت زیادی بر خوردار است که امیدواریم با حمایت مسئولان عملیات اجرایی این پروژه آغاز شود.
عباس نیا افزود: نیاز است مسئولان استان اردبیل و شهرستان مشگین شهر حمایت های همه جانبه از سرمایه گذاران داشته باشند وما برای تکمیل فازهای بعدی پروژه پل معلق نیازمند تسهیلات هستیم که انتظار داریم که مسئولان در این زمینه حمایت ویژه ای داشته باشیم.انتهای پیام /


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اندازی - پروژه - مشگین - گردشگری - افزود - حمایت - مسئولان - سبلان - برنامه - مجموعه - پرندگان -

نظر شما در مورد : راه اندازی باغ پرندگان در طولانی ترین پل معلق خاورمیانه

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها