امروز سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 12:30:13

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142497 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 10:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن

يك تن و 222 کيلوگرم ترياک در منطقه مرزی سراوان كشف شد

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- فرمانده مرزبانی سيستان و بلوچستان از اجرای عمليات موفقيت آميز شب‌گذشته مرزداران هنگ مرزی سراوان عليه قاچاقچيان مسلح و كشف يک تن و 222 كيلوگرم ترياک خبر داد.
مازندمجلس: يك تن و 222 کيلوگرم ترياک در منطقه مرزی سراوان كشف شدبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار سعید كمیلی، اظهارداشت: مرزداران هنگ مرزی سراوان شب گذشته با اشراف اطلاعاتی از ورود یک باند مواد مخدر به داخل کشور مطلع و با آمادگی و تجهیزات كامل، منطقه را تحت پوشش كامل اطلاعاتی و عملیاتی خود قرار دادند.
وی با اشاره به واکنش سریع مرزداران و همکاری عوامل سپاه در این عملیات، گفت: قاچاقچیان پس از ورود به محدوده كمین مرزداران و آگاهی از حضور مأموران به سمت آنان تیراندازی كردند که در نتیجه، با آتش پرحجم مرزداران مجبور به عقب‌نشینی شدند.
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان ادامه داد: سرانجام با عملیات پایش هوایی، محل اختفای قاچاقچیان شناسایی و پس از درگیری مسلحانه، سوداگران مرگ كه توان مبارزه با مرزداران را نداشتند با رها کردن خودرو، استفاده از تاریكی شب و عوارض طبیعی منطقه، به سمت كشور پاكستان فرار کردند.
سردار كمیلی گفت: مرزداران با بررسی دقیق منطقه، یک تن و 222 كیلو گرم تریاک کشف ، یك دستگاه خودرو سنگین توقیف و دو قاچاقچی را دستگیر کردند. شناسایی و دستگیری سایر متهمان این پرونده كه از محل متواری شدند در دستور كار قرار دارد.


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مرزداران - شناسایی - منطقه، - قاچاقچیان - اطلاعاتی - سراوان - منطقه -

نظر شما در مورد : يك تن و 222 کيلوگرم ترياک در منطقه مرزی سراوان كشف شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها