امروز چهار شنبه 04 مرداد 1396 ساعت 11:19:46

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142505 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 10:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

داعش یک مادر عراقی و 4 فرزندش را به آتش کشید

مازندمجلس: عناصر تروریست داعش، یک مادر و چهار فرزندش را به بهانۀ ترکِ آن چه «سرزمین خلافت» نامیدند، در شهر الحویجه به آتش کشیدند.
مازندمجلس: یک منبع امنیتی در کرکوک اعلام کرد که عناصر داعش، روز جمعه یک خانوادۀ کامل را که شامل یک مادر، سه دختر و یک پسر ۹ ساله از اهالی الحویجه بود، به بهانۀ ترک سرزمین خلافت و فرار به سمت کرکوک، آتش زدند.
به گزارش نامه نیوز به گزارش العالم، این منبع که خواست نامش فاش نشود، به وبگاه شبکه السومریه گفت: گروه تروریستی داعش، این خانواده را در جادۀ منطقۀ الریاض به کوه‌های حمرین دستگیر کرد و آن‌ها را در مقابل چشمان گروهی از غیرنظامیان که در حال انتقال به سمت منطقه العلم در شرق صلاح الدین بودند، به آتش کشید.
وی افزود: عناصر تروریست داعش، مادر و فرزندانش را بستند و بر روی آن ها نفت سیاه ریختند و آتش زدند و تهدید کردند هر غیرنظامی که اقدام به فرار کند، با همین سرنوشت مواجه خواهد شد.
منطقه الحویجه، از ماه ژوئن سال ۲۰۱۴ به اشغال عناصر تروریست داعش در آمد و جنایت های مکرر این گروه، مردم این منطقه را به فرار از آن وادار کرده است. تاکنون بیش از ۱۵۰ هزار نفر از ساکنان مناطق جنوب غربی کرکوک خانه‌های خود را ترک کرده و به سمت کرکوک گریخته‌اند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - کرکوک - داعش، - عناصر - تروریست - گزارش -

مطالب مرتبط با : داعش یک مادر عراقی و 4 فرزندش را به آتش کشید
نظر شما در مورد : داعش یک مادر عراقی و 4 فرزندش را به آتش کشید

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها