امروز چهار شنبه 04 مرداد 1396 ساعت 01:10:29

آرشیو پیوند ها درباره ما ارتباط با ما

مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 142507 -تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 -ساعت : 10:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آیت‌الله موحدی کرمانی در نشست شوراهای استانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب:

نمی‌خواهیم کسی رئیس جمهور شود که به پول‌های غارت شده بیت‌المال بی‌تفاوت باشد

مازندمجلس: دبیرکل جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد: نمی‌خواهیم‌کسی رئیس جمهور شود که نسبت به پول‌های غارت شده بیت‌المال بی‌تفاوت باشد بلکه پول‌ها را به بیت‌المال برگرداند.
مازندمجلس:، آیت‌الله موحدی کرمانی دبیر کل جامعه روحانیت مبارز در اولین نشست شوراهای  استانی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی روز 5شنبه23 دیماه با حضور 362 نفر از اعضای شوراهای استانی و اعضای هیئت موسس این  جبهه در مجتمع فرهنگی آدینه برگزار شد با اشاره به نقش شورای نگهبان درانتخابات آتی، اظهار کرد: هرکس تایید صلاحیت شود وارد رقابتی می‌شود و انتخاب بین صالح و اصلح خواهدبود.

 

وی ادامه داد: باید بگردیم و اصلح را پیدا کنیم و به او رای دهیم، این یک وظیفه است و گام برداشتن در این مسیر عبادت محسوب می‌شود.

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز افزود: شورای محترم نگهبان حداقل صلاحیت را لحاظ می‌کند اما ما باید دنبال حداکثر صلاحیت باشیم، باید بگردیم و نزدیکترین گزینه به رهبری را از نظر ثبات، روحیات، بینش، شجاعت، بی اعتنایی به دنیا وساده زیستی و عدل پیداکنیم.

آیت‌الله موحدی کرمانی، گفت: ممکن است افرادی آدم‌های خوبی باشند اما مقبولیت نداشته و رای نیاورند پس باید همه شرایط را برای رسیدن به گزینه اصلح در نظر گرفت.

وی تاکید کرد: نمی‌خواهیم‌کسی رئیس جمهور شود که نسبت به پول‌های غارت شده بیت‌المال بی تفاوت باشد بلکه پول‌ها را به بیت‌المال برگرداند و جلوی سوء استفاده ها و رانت خوارها را بگیرد.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آیت‌الله - بیت‌المال - استانی - صلاحیت - موحدی - گزینه - مبارز - اعضای - شورای - روحانیت - نگهبان - بگردیم - پول‌های - شوراهای - کرمانی - مردمی - نیروهای - جمهور - انقلاب - جامعه -

نظر شما در مورد : نمی‌خواهیم کسی رئیس جمهور شود که به پول‌های غارت شده بیت‌المال بی‌تفاوت باشد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها